سیگنال فارکس   سایت بتکارت   Betcart   بتکارت   لایسنس رایگان نود 32   یوزر پسورد نود 32   سئو سایت   سفارش رپورتاژ آگهی   خرید دستگاه لیزر مو   لایسنس نود32   آپدیت نود 32   بک لینک   
 تفريحي سرگرمي تفريحي سرگرمي .

تفريحي سرگرمي

مصاحبه ايسنا با من

نمايشگاه مطبوعات تاثيرات مثبتي خواهد داشت

سردبير هفته نامه گامرون هرمزگان گفت: نشريات استان سيستان و بلوچستان آينده ي روشني در پيش رو دارند.

 حسين فريدوني در گفت‌و‌گو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه‌ي سيستان و بلوچستان، افزود: در نمايشگاه سومين جشنواره مطبوعات خليج فارس از غرفه‌ي نشريات استان سيستان و بلوچستان بازديد كردم و مخصوصا غرفه ي مجله ي كودك مسلمان بلوچ بسيار مورد توجه ام قرار گرفت.

 وي ادامه داد: اصولا جشنواره مطبوعات در هر منطقه اي لازم و ضروري است و موجب ايجاد انگيزه در بين اهالي مطبوعات خواهد شد.

وي افزود: برگزاري نمايشگاه مطبوعات در استان سيستان و بلوچستان به دليل دوري راه و بعد مسافت براي برخي از روزنامه نگاران استانهاي ساحلي خليج فارس، مشكلاتي را به دنبال خواهد داشت، به همين دليل نيز در اين نمايشگاه از استانهاي خوزستان و بوشهر كمتر شركت كرده اند.

 وي بيان داشت: هرمزگان به دليل آنكه همسايه سيستان و بلوچستان است و همچنين پايه گذار اين جشنواره بوده است حضور پر رنگ تري نسبت به ساير استان هاي ديگر داشته است، البته برخي از نشريات استان هرمزگان هم به دلايلي در اين جشنواره شركت نكردند اما در مجموع نمايشگاه خوبي بود و بي ترديد تاثيرات مثبتي نيز خواهد داشت.

 وي درباره استان سيستان و بلوچستان گفت: در طول اين چند روزه كه مهمان اين استان بوديم ديدگاه ما نسبت به اين استان بسيار تغيير كرده است و آن تصوري كه از ناامني و شرارت در اين استان داشتيم به طور كلي عوض شده و متوجه شديم كه اين استان هم مثل بقيه نقاط كشور عزيزمان داراي مردماني مهمان نواز و مهربان است و اكثرا مشغول كار و فعاليت روزمره خودشان هستند.

 وي بيان كرد: موضوعي كه نظر ما را در استان سيستان و بلوچستان به خود جلب كرده، محروميت بيش از حد چهره مركز اين استان است.

 وي افزود: با اينكه پس از انقلاب كارهاي زيادي شده، ولي هنوز بايد مسئولان خيلي كار كنند، چرا كه خيابانها، فضاي سبز، امكانات تفريحي و ورزشي آن چندان پيشرفتي نكرده و در شأن يك مركز استان نيست.

 وي در پايان گفت: بايد براي مردم صبور و محروم سيستان و بلوچستان بيشتر تلاش شود.



برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۵۷ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

جشنواره مطبوعات زاهدان

سومين جشنواره منطقه اي مطبوعات

 خليج فارس در زاهدان خاتمه يافت

 

از تاريخ ۱۸ لغايت ۲۱ آذرماه ۱۳۸۸ سومين جشنواره و نمايشگاه مطبوعات خليج فارس با حضور روزنامه نگاران استانهاي هرمزگان، بوشهر، خوزستان و سيستان و بلوچستان در زاهدان برپا شد. در اين جشنواره استان كرمان نيز به عنوان مهمان حضور داشت.

هر چند از ميان بيش از ۲۰ نشريه استان هرمزگان فقط ۷ نشريه در اين جشنواره شركت كردند اما باز هم نسبت به ساير استانها بجز استان ميزبان، بيشترين حضور را داشت و خوشبختانه خبرنگاران و روزنامه نگاران هرمزگاني در اين جشنواره نيز درخشيدند.

ضمناً دوستان خوبي نيز در زاهدان يافتيم كه بسيار با ارزش بودند. خوش به حال آنهايي كه آمدند و بد به حال آنهايي كه جرات نكردند به زاهدان بيايند. بسياري از خبرنگاران فكر مي كردند كه سيستان و بلوچستان آنقدر ناامن است كه ممكن نيست كسي سالم برگردد.



برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۵۷ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

گامرون 190

نشريه گامرون شماره ۱۹۰ منتشر شد

 

در اين شماره هفته نامه گامرون كه در ۸ صفحه به چاپ رسيده مطالب متنوعي از قبيل اخبار. حوادث. ورزشي. مصاحبه با مجتبي فرضي خواننده موسيقي پاپ هرمزگاني. گزارش برگزاري مراسم هفته بسيج در استان هرمزگان . صفحه كودكان و نوجوانان و شعر و ادب به چشم مي خورد.

اين نشريه به مدير مسئولي علي تيماس و سردبيري حسين فريدوني در بندرعباس انتشار مي يابد.

نشاني: بندرعباس- ص پ ۳۹۴۸/۷۹۱۴۵ تلفن تماس: ۶۶۶۳۷۱۰ - ۰۷۶۱          فاكس: ۶۶۸۰۰۸۸



برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۵۶ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

شعر نيمايي 2

توفان غم

لاله ها

پيراهني از جنس شب

                           پوشيده اند

چشمه ها

در اين كوير تشنگي

                         جوشيده اند

صبر كن...

اي روح باران صبر كن

من در اين توفان غم

                         جا مانده ام

لاله ها رفتند و

                  تنها مانده ام!

                             سروده: حسين فريدوني



برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۵۵ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

گامرون 187 منتشر شد

 شماره ۱۸۷ نشريه گامرون منتشر شد

تازه ترين شماره هفته نامه فرهنگي، اجتماعي، سياسي و اقتصادي گامرون نشريه محلي استان هرمزگان روز ۱۸ آبان ۱۳۸۸ در ۸ صفحه با مطالبي متنوع منتشر شد. "بيكاري جوانان، تفاوتي با زلزله ۸ ريشتري ندارد" تيتر نخست اين شماره گامرون است.

با توجه به زمين لرزه اخير بندرعباس كه خسارات زيادي به بار آورد و باعث وحشت اهالي اين شهر گرديد و شايعاتي مبني بر آزمايش هسته اي در استان هرمزگان بر سر زبانها بود، از قول امام جمعه بندرعباس نوشته است كه زمين لرزه هيچ ربطي به آزمايش هسته اي ندارد.

در اين شماره از نشريه گامرون صفحه اي با عنوان "جوانان فردا" براي كودكان و نوجوانان نيز راه اندازي شده كه احتمالا مورد توجه بچه ها قرار خواهد گرفت. دوازدهمين مسابقه بزرگ تاليف كتاب نماز نيز در اين شماره به چاپ رسيده كه نويسندگان جوان مي توانند آثار خود را به ستاد اقامه نماز هرمزگان  ارسال كرده و از جوايز ارزنده آن بهره مند شوند.

نشريه گامرون به مدير مسئولي علي تيماس و سردبيري حسين فريدوني انتشار مي يابد. نشاني و شماره هاي تماس آن اين است: بندرعباس - صندوق پستي ۳۹۴۸ / ۷۹۱۴۵ - تلفن: ۶۶۶۳۷۱۰ فاكس: ۶۶۸۰۰۸۸



برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۵۴ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

13 آبان همچنان روز مبارزه با استكبار جهاني است

چگونه مي توان دسيسه ها را خاتمه داد؟

 13 آبان روز مبارزه با استكبار جهاني و روز دانش آموز را نيز مانند راهپيمايي روز قدس كمي متفاوت تر از سالهاي قبل پشت سر گذاشتيم و علي رغم تبليغات گسترده براي به انحراف كشاندن اهداف اين راهپيمايي از مسير اصلي آن، ديديم كه مردم هميشه در صحنه ما همچنان در دفاع از آرمانهاي انقلاب اسلامي محكم ايستاده اند.

هر چند در اين راهيمايي نيز عده اي از معترضين به نتايج انتخابات از فرصت استفاده كردند و شعارهايي بر خلاف معمول سردادند ولي مراسم به صورت باشكوه برگزار شد. معترضين به دولت، به دليل اينكه به آنها اجازه اعتراض نداده اند بعد از انتخابات از هر فرصتي براي رسيدن به مقاصد خود استفاده مي كنند و ظاهرا اين رويه تمام شدني هم نيست. آنها از هم اكنون خود را براي ماه محرم آماده مي كنند. چرا بايد اوضاع به گونه اي باشد كه مردم نتوانند با خيال راحت در مراسم راهپيمايي و عزاداري شركت كنند؟ معترضين در هر راهپيمايي عمومي شعارهايي بر خلاف روال هميشگي سر مي دهند كه با آرمانهاي امام (ره) و انقلاب اسلامي همخواني ندارد كه به نظر مي رسد از روي لجبازي است و خودشان هم اعتقادي به اين شعارها ندارند. آيا شعار (نه غزه نه لبنان، جانم فداي ايران) برازنده مردم ماست؟ دفاع از مظلوم وظيفه هر مسلماني است.  آنها به خوبي مي دانند آمريكا و استكبار جهاني همان دشمنان قديمي ما هستند و هرگز دست از دشمني با ما بر نمي دارند. ما نبايد به لبخندهاي مصنوعي آمريكا و انگليس و يا روسيه دل خوش كنيم. چون آنها هميشه به منافع خودشان مي انديشند. البته دولت قدرتمند جمهوري اسلامي هم نبايد از ابراز مخالفت عده اي از مردم واهمه داشته باشد. برخورد با قانون شكنان نيز بايد حساب شده باشد. مطمئنا همه معترضين يك هدف ندارند. بسياري از آنها فرصت طلب و ضد انقلاب هستند و حتي به توصيه هاي موسوي و كروبي هم بهايي نمي دهند. لذا همه را نبايد با يك چوب راند. استفاده از قوه قهريه در برخورد با همه معترضين بي فايده است.

قبلا  نوشتم و باز هم مي نويسم كه بگذارند مردم اعتراضات خود را در چارچوب قانون بيان و عقده هاي خود را خالي كنند. روانشناسان نيز اين روش را تاييد مي كنند. كاش دولت اجازه مي داد معترضين يكروز را با خيال راحت راهپيمايي كنند تا ما ببينيم تعدادشان چقدر است و چه خواسته اي دارند؟ بالاخره بايد اين اعتراضات يكروز به پايان برسد. مردم بي طرف از اين روند خسته شده اند. متاسفانه رنگ سبز كه يك رنگ ديني و اسلامي است به نماد مخالفت با جمهوري اسلامي تبديل شده و با كمال تاسف عده ديگري نيز آنرا رنگ لجن مي خوانند. مگر سبز يكي از رنگهاي پرچم مقدس ما نيست؟ مگر عزيزان سپاهي و نيروي انتظامي ما سبز پوش نيستند؟ پس بهتر است براي خنثي كردن اين نماد، در تجمعات همه از رنگ سبز استفاده كنند تا توطئه هاي آنان بي اثر گردد و رسانه هاي بيگانه هم سردرگم شوند.

پيداست كه معترضين به دليل اينكه دولت به آنها مجوز هيچگونه تجمعي نمي دهد از تجمعات و راهپيمايي هاي عمومي و رسمي براي بيان خواسته هاي خود استفاده مي كنند و اين روند امنيت ديگر شهروندان را به خطر مي اندازد. مردم دلسوز نظام و مسئولان اگر حساب شده عمل كنند مي توانند اين دسيسه ها را خاتمه داده و امنيت را به جامعه بازگردانند. در حال حاضر دكتر احمدي نژاد رئيس جمهور قانوني ايران است و بايد به وي فرصت داد تا براي همه مردم كار كند.



برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۵۴ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

طنز

جنبش سبز در ايران چيست؟

اين روزها حتما نام جنبش سبز خيلي به گوشتان خورده. به نظر شما جنبش سبز چيست و از كجا آمده است؟

خدمت شما عرض كنم  در زمانهاي قديم كه خشكسالي شديدي در كشور پديد آمده بود جنبش سبز توسط عده اي اندك از مردم ايران آغاز شد. هدف از راه اندازي آن هم مقابله با پيامدهاي زيانبار خشكسالي و نجات حيوانات زبان بسته بود و هيچ ربطي هم به مسائل سياسي كه بيگانگان و استكبار جهاني آنرا مطرح كرده اند ندارد. طرفداران جنبش سبز جهت برطرف ساختن آثار خشكسالي اقدام به وارد كردن مقداري رنگ سبز از كشورهاي غربي كردند تا بر روي مزارع و دشتهاي خشكيده بپاشند و به طور مصنوعي دشت و دمن را سبز جلوه دهند. گاو و  گوسفندان گرسنه  وقتي چشمشان به زمينهاي سرسبز افتاد ابتدا خوشحال ولي با خوردن آن مسموم و تلف شدند. همين و بس...



برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۵۳ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

خبر خوش براي فداغي ها

گاز رساني به دهستان فداغ سرعت مي گيرد

در جلسه اي كه با حضور مهندس مومني مدير عامل گاز استان فارس در فرمانداري لارستان تشكيل گرديد، مقرر شد شركت گاز استان عمليات گازرساني به شهرهاي لطيفي، بيرم، جويم، بنارويه و روستاهاي مصوب سفر رياست جمهوري از جمله فداغ و خليلي را با سرعت بيشتري اجرايي نمايد.

به گزارش رسيده، در اين جلسه محتاجي فرماندار لارستان ضمن قدرداني از تلاش و پيگيري هاي شركت گاز فارس خواستار تسريع در اتمام علمك گذاري شهر لار و اتصال منازل به شبكه گاز شد.

مهندس مومني تاخير در روند اتمام پروژه را كمبود اعتبارات مورد نياز عنوان كرد.

در اين جلسه با عنايت به طرح نهضت آسفالت از سوي دولت نهم كه به شهرداري ها ابلاغ شده، شهرداري هاي مناطق شهري لارستان ملزم به پيگيري جذب اعتبارات تخصيصي شدند. ضمن اينكه شركت گاز و شهرداري هاي مربوطه هماهنگي لازم در حفر كانالهاي گازرساني شهري را به عمل آورند.

دهستان فداغ كه در تقسيمات جديد كشوري جزو بخش گراش محسوب مي شود با بيش از 5000 نفر جمعيت در فاصله 110 كيلومتري جنوب غربي لار حدفاصل گراش و بيرم واقع شده و داراي پتانسيل هاي بسيار خوبي است و گازرساني به آن مي تواند نقش موثري در رشد و توسعه  فداغ داشته باشد.



برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۵۲ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

انرژي هسته اي حق مسلم ماست

تحريم ها براي ايران نعمت است

مقامات و ملت ايران همواره بر حق مسلم خود در برخورداري از انرژي صلح آميز هسته اي تاكيد كرده و هرگز تسليم فشار قدرتهاي بزرگ شرق و غرب نخواهند شد. با اينكه دولتمردان جمهوري اسلامي ايران بارها اعلام كرده اند كه به دنبال ساخت سلاح هاي هسته اي نيستند و فقط مي خواهند از انرژي هسته اي در زمينه توليد برق و تحقيقات پزشكي استفاده كنند، جامعه جهاني قانع نشده و مرتباً بر عليه ايران جوسازي مي كنند. تاكنون تحريمهايي را بر ضد كشورمان اعمال كرده اند و نتيجه اي نگرفته اند. اكنون در صدد هستند كه تحريمهاي بيشتري را اعمال كنند. اما ملت قهرمان و انقلابي ما از هيچ يك از اين تهديدها و تحريمها هراسي به دل ندارد.

در سفر اخير دكتر احمدي نژاد به سازمان ملل، رئيس جمهور كشورمان به سئوالات متعدد خبرنگاران خارجي در زمينه برنامه هسته اي ايران پاسخ داد و جواب دندان شكني را به قدرتهاي زورگو دادند.

رئيس جمهور كشورمان گفتند: تمام موفقيتهاي هسته اي ايران در شرايط تحريم به دست آمده و اگر اين تحريمها نبود ما به خودكفايي نمي رسيديم.

 لذا تحريم ها براي ايران نعمت است. ايران اسلامي اكنون در مسير پيشرفت و ترقي قرار گرفته و راه بازگشتي نيست. به فرموده امام امت (ره) آمريكا و ديگر ابرقدرتها نيز هيچ غلطي نمي توانند بكنند.



برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۵۱ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

غزل 3

خواهشي باراني

حجمي از حيراني ام، اي آسمان

پرسشي پنهاني ام، اي آسمان

لابلاي دفترم، يك برگ خيس

همچنان توفاني ام، اي آسمان

من صبورم، مثل قلب ريشه ها

خواهشي باراني ام، اي آسمان

ساحل از فرياد رودي خالي است

موجي از حرماني ام، اي آسمان

دستي از دريا به سويت مي رسد

وسعتي مرجاني ام، اي آسمان

حسي از ماندن شده پيراهنم

در عبوري آني ام، اي آسمان!

                                                        سروده: حسين فريدوني

 



برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۵۱ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع: