?>
پنجره دوجداره      طراحی ساختمان      کلینیک روانشناسی      پروفیل زد      سالن زیبایی      اجاره هیلتی      بلیط هواپیما      خرید بک لینک و رپورتاژ      قالیشویی شربت اوغلی      newsmag.press      طراحی سایت      کاشت دندان      فروش آنتی ویروس      فن کویل      خرید بازدید سایت      خرید سرور مجازی      شیشه بالکن      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بک لینک     
 تفريحي سرگرمي تفريحي سرگرمي .

تفريحي سرگرمي

نشانه هاي ظهور

آيا واقعاً ظهور نزديك است؟

اخيراً يك «سي دي» فيلم مستند با عنوان «ظهور نزديك است» در كشور پخش شده كه واكنش هاي زيادي را به دنبال داشته است. برخي از كساني كه اين فيلم را مشاهده كرده اند آنرا باور و بسياري ديگر نيز به آن اعتراض و آنرا رد كرده اند. در خبرها هم آمده بود كه دادستان عمومي و انقلاب تهران گفته: يكي از عوامل توزيع فيلم مستند "ظهور نزديك است" بازداشت و درباره ساير عوامل نيز تحقيقات در حال انجام است. جعفري دولت آبادي درباره اينكه آيا اين افراد به جايي وابسته هستند يا خير؟ گفت: خود اين افراد كه اين موضوع را تكذيب مي كنند اما ما تصور مي كنيم چنين كارهاي گسترده اي بدون پشتوانه مالي و كار سازماني ميسر نيست.

و اما اين حقير علي رغم آن كه تاكنون اين فيلم را مشاهده نكرده ام و با مقايسه هايي كه در اين مستند بر روي افراد و شخصيتهاي امروزي صورت گرفته موافق نيستم ولي بر اين باورم كه برخي نشانه هاي ظهور در حال پديدار شدن است. نمونه اش همين قيام  امت هاي اسلامي در كشورهاي عربي بر عليه حاكمان ديكتاتور و مستبد خودشان است. و به خصوص اينكه روايت شده طول غيبت امام زمان (عج) به سال 1400 نمي رسد. اكنون  سال 1390 هجري شمسي است و اگر اين روايت صحيح باشد كمتر از 10 سال به ظهور حضرت حجت (عج) مانده است.

نكته ديگر اينكه ظهور امام زمان (عج) پنج نشانه حتمي دارد و آن عبارتست از: قيام يمني، خروج سفياني، نداي آسماني، فرورفتن سپاهي در يمن و كشته شدن نفس زكيه.

در حال حاضر مردم يمن قيام خود را آغاز كرده اند و...

علايم و نشانه هاى حتمى ظهور امام زمان (عج)

علايم و نشانه هاى حتمى، آن است كه به هيچ قيد و شرطى مقيّد و مشروط نيست و قبل از ظهور بايد واقع شود با استفاده از روايات معصومين علايم حتمى الوقوع عبارتند از:

1ـ امام صادق (ع) فرمود:

پيش از ظهور قائم (عج) پنج نشانه حتمى است: خروج يمانى و سُفيانى، صيحه آسمانى، قتل نفس زكيّه، و فرو رفتن در بيابان.

2ـ و نيز در جاى ديگر امام صادق (ع) فرموده است:

وقوع ندا از امور حتمى است و سفيانى از امور حتمى است و يمانى از امور حتمى است و كشته شدن نفس زكيه از امور حتمى است و كف دستى كه از افق آسمان بيرون مى آيد، از امور حتميه است.

و اضافه فرمود:

و نيز وحشتى در ماه رمضان است كه خفته را بيدار مى كند و شخص بيدار را به وحشت انداخته و دوشيزگان پرده نشين را از پشت پرده بيرون آورد.

 
3ـ حضرت على (ع) از رسول خدا (ص) روايت نموده كه فرمود: ده چيز است كه پيش از ظهور به وقوع خواهد پيوست.

1ـ سفيانى 2 ـ دجّال 3 ـ دخان دابّه 5 ـ خروج قائم 6 ـ طلوع خورشيد ازمغرب 7 ـ نزول عيسى 8 ـ خسوف در مشرق 9 ـ خسوف در جزيرة العرب 10 ـ آتشى كه از مركز عدن شعله مى كشد و مردم را به سوى بيابان محشر هدايت مى كند.

به هر حال اميدواريم ظهور يوسف فاطمه (س) آنقدر نزديك باشد كه چشمان ما به جمالش روشن شود.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۳۹ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

جهاد اقتصادي در مطبوعات

جهاد اقتصادي در مطبوعات

نامگذاري امسال با عنوان سال«جهاد اقتصادي» از سوي رهبر معظم انقلاب بسيار بجا و قابل تامل است چرا كه سال گذشته طلسم اجراي طرح هدفمند كردن يارانه ها شكسته شد و ملت ما با موفقيت آن را پشت سر گذاشتند.

ملت مجاهد ما همواره ملتي جهادگر بوده و كارنامه درخشاني در جهاد نظامي (جهاد در راه حق)، جهاد سازندگي، جهاد فرهنگي و... دارد. در رواياتي از ائمه معصومين (ع) آمده است كه تلاش مسلمين در جهت امرار معاش و تهيه مخارج خانواده مانند جهاد في سبيل ا... است. لذا جهاد اقتصادي و تلاش در جهت پيشرفت و رونق اقتصادي كشور، امري مقدس و در راستاي تحقق استقلال و عدم وابستگي به ابرقدرتهاي سلطه گر  خواهد بود.

رئيس جمهور نيز در در اولين جلسه شوراي عالي انقلاب فرهنگي در سال جديد با اشاره به نامگذاري سال 1390 از سوي رهبر معظم انقلاب به نام سال جهاد اقتصادي، گفت: نامگذاري سال 90 به نام سال جهاد اقتصادي معنايش اين نيست كه از كار فرهنگي در كشور كاسته شود، چرا كه هر كار اقتصادي در كشور مقدمه‌اش جهاد فرهنگي است.

معاون امور مطبوعاتي و اطلاع رساني وزير ارشاد هم در جلسه اي با اشاره به نقش مهم مطبوعات در تحقق اهداف جهاد اقتصادي گفته: همة نشريات، حتي نشريات خانوادگي، نشريات بانوان، جوانان و حتي كودك و نوجوان در اين جهاد سهيمند و جهاد آنها انفاق آگاهي هاي اقتصادي به فراخور نياز و درك مخاطبان هر يك از اين نشريات است.

محمد جعفر محمدزاده افزود: به همين دليل از رسانه هاي داخلي انتظار مي رود تا با برخورد تدافعي و اطلاع رساني شفاف و بهنگام، عمليات رواني رسانه هاي نظام سلطه را خنثي و بي اثر كنند.

وي در پايان گفت: پيشنهاد مي كنم با همفكري و مشورت مديران رسانه اي، كارگروهي عملياتي براي تدوين راهبرد رسانه اي جهاد اقتصادي تشكيل شود. در قالب اين كارگروه مي توان از يك سو براي رويكردهاي محتوايي بخشهاي اقتصادي رسانه ها طرحها و پيشنهادهايي ارائه كرد و از سوي ديگر با توجه به افزايش هزينه هاي انتشار مطبوعات، براي ساماندهي و تقويت حوزة اقتصاد رسانه در سال جاري طراحي و برنامه ريزي داشت.   

 با اين مقدمه به اين نتيجه مي رسيم كه پيروزي در جهاد اقتصادي مقدمه پيشرفت در جهاد فرهنگي و ديني است.

اما تحقق جهاد اقتصادي در مطبوعات كه يكي از ابزار هاي فرهنگي جامعه است چگونه امكانپذير است؟

به عقيده بسياري از كارشناسان اقتصادي، كار مطبوعاتي در ايران خصوصا در شهرستانها توجيه اقتصادي ندارد و اكثر نشريات سراسري كه در كشور موفقيتي هم كسب كرده اند يا وابسته به دولت هستند و يا از سوي نهادهاي دولتي مورد حمايت مالي قرار  مي گيرند. از اين رو روزنامه نگاران و خبرنگاران مطبوعات محلي همواره دغدغه و دلهره اقتصادي داشته و مي توان گفت لباس رزم و جهاد با غول اقتصادي بر تن دارند. نشريات محلي هر چند مستقل بوده و وابسته به دولت نيستند اما با وضعيت فعلي نمي توانند بدون حمايت دولت (يارانه كاغذ و آگهي هاي دولتي) به فعاليت خود ادامه دهند. در سال گذشته بسياري از مطبوعات محلي استان هرمزگان به دليل مشكلات اقتصادي و عدم وصول به موقع مطالبات خود از ادارات دولتي و عدم دريافت يارانه كافي كاغذ، از انتشار باز ماندند و يا به طور منظم منتشر نشدند. البته نشريات محلي بايد به سمتي حركت كنند كه بتوانند آگهي هاي بخش خصوصي را جذب كرده و خود را از وابستگي به آگهي هاي دولتي نجات دهند. اما رسيدن به اين هدف نيازمند تلاش و جهاد بيشتر است.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۳۹ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

سفر بعد از تعطيلات نوروز

سفر بعد از تعطيلات نوروز

ايام تعطيلات نوروز به پايان رسيد و ما هنوز در سفريم. ما كه قصد داشتيم از ابتداي عيد به مسافرت برويم به خاطر بدقولي مدير شركت هواپيمايي هرمزگشت بندر فقط توانستيم آخرهاي تعطيلات به سفر برويم. اما براي اينكه ديگران مثل ما گرفتار نشوند اين را بگويم كه شركت هواپيمايي هرمزگشت بدحساب است و به آن اطمينان نكنيد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۳۸ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

سال جهاد اقتصادي مباركباد

مقام معظم رهبري سال 1390 را "سال جهاد اقتصادي " ناميدند     رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيام نوروزي خود به‎مناسبت حلول سال 1390 هجري شمسي، ضمن تبريك به آحاد ملت، سال جديد را "سال جهاد اقتصادي " نامگذاري فرمودند.

به گزارش خبرگزاري فارس، حضرت آيت‎الله خامنه‎اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيام نوروزي خود به مناسبت حلول سال 1390 هجري شمسي با برشمردن فعاليت‎هاي گسترده مردمي و حكومتي در سال گذشته كه به‏نام "همت و كار مضاعف " ناميده شده بود، سال 1390 را به‎نام سال "جهاد اقتصادي " نامگذاري فرموده همه دستگاه‏هاي مسئول و مردم را به حركت همه‏جانبه در اين زمينه فراخواندند.
مقام معظم رهبري همچنين با اشاره به رنج مردم منطقه از جمله مردم ليبي، يمن و بحرين از خداوند تعالي فرج عاجل براي اين ملت‎ها مسئلت فرمودند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۳۷ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

صدف 178 ويژه نوروز منتشر شد

عيد، بازگشت به فطرت توحيدي

گفته اند عيد يعني بازگشت به وضعيت مطلوب گذشته و به معني روزهاي سرور و شادي است. در عيد بازگشت انسان به فطرت توحيدي مطرح است. تنها جامه ي رنگارنگ، نشان عيد نيست؛ چرا كه اين عيد كودكان است.

عيد واقعي، توفيق انجام دادن وظيفه و تطهير نفس و تصفيه جان است. بازگشت به فطرت انساني و سرانجام، خود را بازيافتن و به خدا رسيدن است.

سال 1389 نيز به پايان رسيد و مي رويم كه سال جديد ديگري را شروع كنيم. سالي كه گذشت سال پرفراز و نشيبي بود. اما به هر حال گذشت و اميدواريم از حوادث و رويدادهاي آن درس بگيريم. پرداختن به تك تك رويدادهاي سال گذشته در اين يادداشت كوتاه نمي گنجد. فقط اين را بگويم كه ما كشور و حكومت خوبي داريم و بايد قدر آن را بدانيم. اگر واقع بين باشيم پيشرفتهاي ملت و دولت خود را در همه زمينه ها مشاهده مي كنيم. شايد هنوز كم و كاستي هايي وجود داشته باشد اما به جرات مي توان گفت در هيچ جاي جهان، كشور و حكومتي بهتر از اين وجود ندارد. ملت ما سالها از خود گذشتگي و جانفشاني كرده تا اين نعمتها را به دست آورده ايم. اگر قدر اين نعمتها را ندانيم خدا آنرا از ما مي گيرد و جز حسرت و پشيماني چيزي برايمان باقي نمي ماند.

و اما شماره ۱۷۸، آخرين شماره نشريه صدف در سال 89 نيز منتشر شد و اميدواريم توانسته باشيم در طول اين مدت رضايت نسبي خوانندگان عزيز را جلب كرده باشيم. البته به دليل آنكه امسال مسئوليت دو نشريه محلي بر عهده اينجانب بود، آن گونه كه دلم مي خواست نتوانستم نشريه اي پربار تقديم خوانندگان كنم. به اميد خدا از سال آينده كه مسئوليت «گامرون» از روي دوشم برداشته مي شود، با كمك همكارانم بتوانيم نشريه اي خواندني تر و جذابتر برايتان فراهم آوريم.    انشاءا...

(سال نو بر شما مباركباد)برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۳۶ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

با انتشار شماره 262 گامرون رفتم

خداحافظي از گامرون

بهار طبيعت در راه است و يكسال پرفراز و نشيب را پشت سر گذاشتيم. با پايان يافتن سال 1389 ماموريت اينجانب نيز در نشريه وزين «گامرون» به پايان مي رسد.

دو سال توفيق خدمتگذاري به مردم شريف استان از طريق نشريه گامرون را داشتم. همانگونه كه مستحضريد شرايط اقتصادي مطبوعات چندان رضايتبخش نيست و منتشر كردن دو نشريه با اين هزينه هاي سرسام آور واقعاً سخت است. برخي از نشريات استان به دليل مشكلات اقتصادي رو به تعطيلي هستند و با سختي به حيات خويش ادامه مي دهند. اما من و همكارانم با حداقل نيرو ، با تلاش شبانه روزي و ايثار و از خود گذشتگي و اشتياق فراوان براي روشن نگه داشتن چراغ اين نشريه زحمت كشيديم و نگذاشتيم وقفه اي در روند انتشار آن به وجود آيد. حتي از انتشار هفتگي نيز به دو شماره در هفته رسانديم. از شماره ۱۶۰ شروع كرديم و تا شماره ۲۶۲ ادامه داديم. در اين مدت جز بزرگواري و احترام از مدير مسئول نشريه گامرون نديديم و اكنون كه به ناچار بايد از گامرون خداحافظي كنم دلم مي گيرد. انگار از يك دوست خوب جدا مي شوم و خودتان مي دانيد كه جدايي دو دوست از همديگر بسيار سخت است. انشاءا... بتوانم با انتشار نشريه «صدف» خدمتگذار خوبي براي مردم استان باشم.

 اميدوارم هر بدي و خوبي از ما ديديد به بزرگواري خودتان ببخشيد. به اميد خدا از سال آينده دوستان ديگري كار ما را بهتر ادامه خواهند داد كه از صميم قلب و خالصانه براي موفقيت آنها دعا مي كنم.

پيشاپيش سال نو و بهار طبيعت را نيز خدمت همه همشهريان و خوانندگان عزيز تبريك عرض نموده و آرزوي سالي خوب و همراه با موفقيت براي همگي دارم.

«سردبير گامرون»برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۳۵ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

شعري بهاري

يك سبد گلهاي خوبي

نامه ات اي دوست آمد

باز با باد بهاري

ناگهان خنديد قلبم                                         

چون گل شاد بهاري

                                                        

                               چشم من از ديدن آن

                                مثل رنگ آسمان شد

                                نامه ات بين من و تو

                                چون پل رنگين كمان شد

 حرفهاي دلنشينت

مهربان بود و صميمي

نامه ات را مي گذارم

پيش آن عكس قديمي

                                 دشت با احساس قلبم

                                 شد شكوفا از محبت

                                اي گل خوشبو كجايي؟

                                با تو دارم باز صحبت

                                                               قاصدك را مي فرستم

                                                               باز با باد جنوبي

                                                               هديه اي دارم برايت

                                                               يك سبد گلهاي خوبي

                                                                                           (سروده: حسين فريدوني)برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۳۵ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

گزارشي از چهارمين جشنواره مطبوعات خليج فارس

برگزاري چهارمين جشنواره‌ منطقه‌اي مطبوعات خليج‌فارس در اهواز

چهارمين جشنواره‌ منطقه‌اي مطبوعات خليج‌فارس با حضور مسئولان استان خوزستان در موزه هنرهاي معاصر اهواز آغاز به كار كرد.

اين جشنواره با حضور مطبوعات استان خوزستان و استان‌هاي هرمزگان، سيستان‌ و بلوچستان، بوشهر، چهار محال‌و بختياري و كهگيلويه‌ و بويراحمد  برپا شده است كه در پايان استان برتر، غرفه‌ برتر و بخش تخصصي برتر در عرصه مطبوعات انتخاب مي‌شود.
اين جشنواره با حضور 250 نفر از اصحاب رسانه استان‌هاي حوزه خليج‌فارس برگزار شده و داراي بخش‌هاي جنبي حجاب و عفاف، هدفمندكردن يارانه‌ها، بهداشت، نظافت شهري و غيره است.
مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خوزستان در اين مراسم گفت: جشنواره منطقه‌اي خليج فارس مي‌تواند براي خوزستان بازتاب مطلوبي داشته باشد و توانمندي‌هاي استان را در زمينه‌هاي فرهنگي، عمراني، مشاهير، صنعت و... بازگو كند.

حجت‌الاسلام سيد لطف‌الله سپهر هدف اصلي برگزاري اين جشنواره را علاوه برتقويت اطلاع‌رساني، زنده نگه‌داشتن ياد و نام خليج هميشه فارس ايران اسلامي عنوان كرد و افزود: در اين جشنواره تمام توانمندي‌ها و سلايق حوزه خليج فارس را در اختيار مطبوعات قرار مي‌دهيم و واژه خليج فارس را زنده‌تر، بالنده‌تر، پوياتر و گوياتر مي‌كنيم.

وي با بيان اينكه نمايشگاه جشنواره منطقه‌اي مطبوعات خليج فارس در 90 غرفه برپا شده است، ادامه‌داد: آثار توسط داوران منتخب از ناحيه معاونت مطبوعاتي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان خوزستان بررسي شده و در پايان به سه ‌برگزيده در هر بخش از بخش‌هاي تخصصي جوايز نفيسي به همراه لوح و تنديس جشنواره اهدا مي‌شود.

از استان هرمزگان نشريات صدف، گامرون، دريا، نداي هرمزگان، نداي جوان و بندر در نمايشگاه مطبوعات اهواز حضور دارند و اقدام به برپايي غرفه كرده اند. اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي هرمزگان نيز غرفه اي در اين نمايشگاه داير نموده كه نشريات استان را در معرض ديد بازديد كنندگان قرار داده است.  برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۳۴ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

اعطاي هديه روز خبرنگار

هديه رياست جمهوري به خبرنگاران هرمزگان اعطا شد

بالاخره هديه رياست محترم جمهوري كه در تاريخ  ۱۷ مردادماه (روز خبرنگار) قول داده بودند در دهه فجر امسال به دست خبرنگاران رسيد. اما به خبرنگاران متاهل بجاي كارت خريد ۴۰۰ هزار توماني كارت ۳۰۰ هزار توماني اعطا شد و احتمالا كارتهاي ۴۰۰ هزار توماني به خبرنگاران مجرد اعطا شده است.

البته اطلاع دقيقي ندارم ولي احتمالا باز هم برخي از خبرنگاران در اين ميان بي بهره مانده اند. به قول بعضي از دوستان تعداد خبرنگاران هم ماشااله خيلي زياد است و اگر دولت بخواهد به همه آنها هديه بدهد ورشكست خواهد شد. برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۳۳ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

شعري به بهانه دهه مباركه فجر

پرچم زيبا

 

مي درخشد زير نور آفتاب

پرچمي مانند يك رنگين كمان

هر پرنده مي شود از ديدنش

شادمان شادمان شادمان

 

رقص زيبايش به همراه نسيم

  چشم هايم را نوازش مي دهد

   رنگ سبزش مثل برگ هر درخت

   بوي صلح و بوي رويش مي دهد

 

رنگ قرمز هم حكايت مي كند

از شجاعت، غيرت و مردانگي

مي رسد از رنگ زيباي سفيد

بوي پاكي، بوي ايمان، بندگي

 

نام "الله" را ميان قلب آن

        مثل خورشيدي فروزان ديده ام

        سرفراز و شادمانم چون كه باز

   پرچم زيباي ايران ديده ام.

                                                                                       سروده: حسين فريدونيبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۳۲ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع: