سیگنال فارکس   سایت بتکارت   Betcart   بتکارت   لایسنس رایگان نود 32   یوزر پسورد نود 32   سئو سایت   سفارش رپورتاژ آگهی   خرید دستگاه لیزر مو   لایسنس نود32   آپدیت نود 32   بک لینک   
 تفريحي سرگرمي تفريحي سرگرمي .

تفريحي سرگرمي

نتايج هفته اول گروه چهارم مسابقات ليگ دسته سوم كشور

به گزارش روابط عمومي سازمان ليگ آزادگان فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران هفته اول ليگ

دسته سوم باشگاههاي كشور با انجام ديدارهايي در استان هاي مختلف كشور پيگيري شد كه نتايج گروه

چهارم آن به شرح ذيل است :

فرهنگ رامهرمز   2   -   1   اتحاد انديمشك

                                 بازرگاني بهادري كوار   0   -   1   شاهد فيروز آباد

                                          امير كبير اراك   2   -   1   گهر نوين درود

                                        شاهين كوهرنگ   2   -   2   شهرداري ماهشهر

                                             توحيد بوشهر   0   -   3   ايرانجوان خورموج

                                           زاگرس بهمني         -        سادات دهدشت روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندر هنديجان                             

 
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۳:۲۹ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

تساوي با ارزش شهرداري ماهشهر در كوهرنگ

تيم فوتبال شهرداري بندر ماهشهر نماينده استان خوزستان در مسابقات ليگ دسته سوم باشگاههاي كشور روز گذشته در استان چهار محال و بختياري و در شهرستان كوهرنگ ميهمان تيم شاهين اين شهر بود و در پايان در يك بازي زيبا و فيزيكي با نتيجه مساوي دو بر دو مقابل حريف سر سخت خود متوقف شد گفتني است تيم شهرداري ماهشهر كه مدير عاملي آن را يوسف حيدري پيشكسوت باشگاه پرسپوليس هنديجان بر عهده دارد روز سه شنبه هفته جاري در ورزشگاه شهدا ماهشهر ميزبان تيم اتحاد انديمشك ديگر نماينده خوزستان در ليگ دسته سوم كشور مي باشد.

                  
                  روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجانبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۳:۲۷ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

كلاس داوري درجه دو به يك در شهرستان آبادان


يك دوره كلاس داوري فوتبال ارتقاء درجه دو به يك از تاريخ 6/27 لغايت 92/6/29 بميزباني شهرستان آبادان برگزار ميگردد كليه داوراني كه مدارك خود را به واحد داوران استان تحويل داده اند تا روز يكشنبه 6/24 فرصت دارند با واحد داوران استان تماس بگيرند . 


                روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجانبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۳:۲۶ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

رييس شوراي شهر هنديجان:با مشكلات و كمبودهاي ورزش شهرستان آشنا هستم

رييس شوراي شهرهنديجان در گفتگو با يونس عبادي خبرنگارورزشي شهرستان با بيان اين كه اولين اقدام شوراي اسلامي شهرهنديجان ايجاد يك كميسيون ورزشي است اظهارداشت:اين كميسون براي بررسي مشكلات ويژه ورزش شهرستان تشكيل خواهد شد.

بهروزشعباني افزود: در اين كميسيون ورزش شهر سازماندهي خواهد شد و از اين طريق مشكلات ورزش شهرستان را تا حصول نتيجه مطلوب پيگيري خواهيم كرد.وي ادامه داد چون در متن ورزش بوده ام با مشكلات آشنا هستم و كمبودها را احساس مي كنم.وجود اعضاي ورزشي در شوراي شهر قطعا در انعكاس مشكلات ورزشي شهر موثر است كه در كنار توجه به پيشرفت همه جانبه شهر، مسئله ورزش نيز به صورت جدي در نظر گرفته مي شود.اعضاي شوراي شهر ذهنيت خوبي نسبت به ورزش دارند و قطعآ ورزش شهرستان را حمايت مي كنند تا به پويايي لازم دست پيدا كند.

رييس شوراي اسلامي شهرستان اضافه كرد:هنديجان را به چند محله تقسيم خواهيم كرد و با ايجاد سراي محله مي‌تواند مشاركت مردم در امور فرهنگي,ورزشي و اجتماعي را به همراه داشته باشد.اين سراها توسط هيأت‌ امناء و مديراداره خواهد شد كه وظيفه آنها نيز برنامه‌ريزي، تصميم‌گيري و نظارت بر امور محله در چارچوب‌هاي سياست‌هاي اجرايي شوراست تا كارها بصورت پله به پله پيش برود و وقت مردم و اعضاي شوراي شهر گرفته نشود.ضمن اينكه در قالب سراي محله مسابقات مختلفي را مي توان برگزار كرد و ورزش محلات را نيز احياء نمود.از ديگر موارد اين طرح احداث زمين چمن مصنوعي در همان محله است.وي تصريح كرد هدف ما اين است مكان هاي ورزشي در محلات هنديجان گسترش و امكانات مناسبي در اين مكان ها داير شود تا جوانان نيز بجاي گشت و گذار بيهوده در كوچه ها و خيابان ها، در اين مكان ها به ورزش  بپردازند و از بروز خيلي از ناهنجارهاي اجتماعي جلوگيري شود.
شعباني با بيان اينكه شوراي شهر هنديجان به ورزش نگاه ويژه‎اي دارد، خاطرنشان كرد:
بايد توجه به ورزش در افكار و انديشه‎هاي مردم نفوذ پيدا كند كه در اين زمينه مي‎توان از خود مردم و تمام مسئولان فرهنگي شهر كمك گرفت تا بتوان بسياري از نيازهاي مردم را در شهر مرتفع كرد.و فضاهايي را براي ورزش در نظر گرفت تا همه شهروندان امكان دسترسي يكسان به امكانات ورزشي را داشته باشند.جوانان ورزشكار و مستعدي در سطح شهرستان هنديجان حضور دارند كه اگر امكانات حداقلي را داشته باشند خواهند درخشيد و مايه افتخار شهر و استان خواهند بود.

وي در پايان با تاكيد بر انتقادپذيري اعضاي شوراي شهر گفت:بايد انتقادپذير باشيم.چون هر انساني داراي ضعف و توانايي است اگر انتقادي نباشد و فقط به به و چه چه باشد قطعآ به بيراهه خواهيم رفت.اما انتقادات بايد سازنده باشد و در جهت بيان مشكلات شهر و جنبه تخريب نداشته باشد.انتقاد سازنده را بايد پذيرفت.


                     روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان    برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۳:۲۵ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

همچنان خبري از مسابقات فوتبال در شهرستان هنديجان نيست؟


  همچنان خبري از مسابقات فوتبال در شهرستان هنديجان نيست؟

پس از پايان رقابتهاي فوتبال ليگهاي مختلف استان اداره ورزش و هيئت فوتبال شهرستان هنديجان آمادگي خود را براي برگزاري رقابتهاي ليگ بزرگسالان شهرستان اعلام كردند بعد از آن باشگاههاي مختلف با برگزاري ديدارهاي دوستانه خود را براي اين مسابقات آماده كردند ولي بعد از كش و قصهاي فروان و نزديك شدن ماه مبارك رمضان اين مسابقات به بعد از اين ماه موكول شد ولي چيزي تاسف باري كه وجود دارد آن است كه الان نزديك به يك ماه است از پايان اين ماه عزيز گذشته است ولي همچنان خبري از اين مسابقات نيست ؟


                روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجانبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۳:۲۴ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

تيم فوتبال پرسپوليس بندر هنديجان سال 1370


عكس تيم فوتبال پرسپوليس  را در تورنمنت شهداي هنديجان نشان ميدهد كه در سال 70 با شركت تيمهايي از بندرديلم-ماهشهر و اميديه برگزار گرديد. قرمزپوشان هنديجان كه در تركيب خود چند بازيكن كمكي بهمراه داشت توانست با شايستگي به مقام قهرماني دست پيدا كند.

ايستاده از سمت راست:ايرج بهبهاني-مهرداد پيرامون-جميل شعباني-اسماعيل جادري-حميد عبادي-سلمان عبادي

نشسته از سمت راست:علي قاسم زاده-خلف عبادي-يوسف حيدري-محمدمولايي-عزيزمستطاب-داريوش قايدي


                  روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجانبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۳:۲۳ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

امتيازفوتسال گازخوزستان درماهشهر

به گزارش روابط عمومي هيات فوتبال خوزستان سرانجام باتلاش ها وپيگيريهاي هيات فوتبال ومسئولان ورززش استان امتيازتيم فوتسال گازخوزستان دررقابتهاي ليگ برتركشوربه نماينده شهرستان ماهشهرواگذارشد.باشگاه  عمليات غيرصنعتي بندرماهشهردررقابتهاي اين فصل ليگ برتردرروزجمعه درپايتخت به مصاف تيم عملياتت دريايي تهران مي رود.گفتني است قبل ازشروع فصل جاري مسابقات تيم گازخوززستان انصراف خودراازمسابقات تقديم هيات فوتبال استان نمودولي تلاش هاي شبانه روزي مديران هيات فوتبال واداره كل ورزش استان مانع واگذاري امتيازاستان به ديگرباشگاه هاي كشورگرديد.

       

                               روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجانبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۳:۲۳ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

تيمهاي قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان مرداد ماه 1392

   تيم فوتسال خليج فارس قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان  درسالن بصيرت

تيم فوتسال مسجد امام حسن شهر زهره قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان در سالن المپيك

             

                   روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجانبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۳:۲۲ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

پيشكسوت با اخلاق فوتبال هنديجان رييس شوراي شهر شد.

جناب آقاي بهروز شعباني مرد با اخلاق فوتبال هنديجان

انتخاب شايسته  جنابعالي را به عنوان رياست محترم شوراي اسلامي شهرستان هنديجان به شما و جامعه ورزش خصوصا فوتبال تبريك عرض مي نماييم.

               

                        روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجانبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۳:۲۱ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

موسس باشگاه فرهنگي ورزشي جنوب هنديجان عزادار شد

جناب آقاي كريم جغتايي موسس باشگاه فرهنگي ورزشي جنوب هنديجان

مصيبت وارده  را به شما و خانواده محترم تسليت عرض ميكنيم و آرزوي صبر و سلامتي برايتان داريم
از خداوند منان خواستاريم كه به شما صبرعطا نمايد

مشيت الهي بـر ايـن تعلق گرفـته كـه بهار فرحناك زندگي را خـزانـي ماتمزده بـه انتظار بنشيند و اين ، بارزترين تفسير فلسفـه آفـرينش درفـراخـناي بـي كران هـستي و يـگانه راز جـاودانگي اوسـتدرگذشت…..گراميتان را به شما و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده برايشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، براي شما و ساير بازماندگان صبر جميل و اجر جزيل خواهانم .


                     روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۳:۲۰ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع: