سیگنال فارکس   سایت بتکارت   Betcart   بتکارت   لایسنس رایگان نود 32   یوزر پسورد نود 32   سئو سایت   سفارش رپورتاژ آگهی   خرید دستگاه لیزر مو   لایسنس نود32   آپدیت نود 32   بک لینک   
 تفريحي سرگرمي تفريحي سرگرمي .

تفريحي سرگرمي

ارسال sms بدون ارسال شماره فرستنده

 

قصد داريم تا اينبار يك ترفند فوق العاده را براي شما معرفي كنيم. مطمئنأ براي شما نيز پيش آمده كه دوست داشته باشيد گاهي ناشناس بمانيد. اين ترفند روشي را به شما معرفي ميكند كه ميتوانيد پيام كوتاه متني SMS ارسال كنيد به شكلي كه شماره شما براي فرد مورد نظر نمايش پيدا نكند و كاملأ مخفي ميمانيد. اين ترفند خصوصياتي دارد كه بايد گوشي فرستنده و دريافت كننده آن را دارا باشد. پيشنهاد ميكنيم اين ترفند را حدأقل يكبار تست كنيد تا نتيجه را ببينيد.

ابتدا به اين نكات دقت كنيد:
اين ترفند تنها روي گوشي هايي قابل اجراست كه قابليتي به نام Email gateway را دارا باشند. گوشي هايي كه اين قابليت رو دارند اكثرأ سوني اريكسون هستند همانند W800 , W810 , W550 ,K750 , K700 , S700 و ... .
براي استفاده از اين ترفند بايد هر دو گوشي فرستنده و دريافت كننده قابليت Email gateway را دارا باشند. پس پيش از هركاري اين موضوع رو يقين پيدا كنيد.

اكنون همانند دستورالعمل زير مراحل را طي كنيد ، تنها ممكن است بسته به تنوع گوشي شما مقداري تغييرات وجود داشته باشد:
ابتدا از منوي اصلي وارد قسمت Messaging شويد. سپس به قسمت Settings رفته و به بخش Text Messaging وارد شويد. در قسمت بعد به Email gateway رفته و شماره فردي كه ميخواهيد SMS را برايش ارسال كنيد را وارد كرده و Add كنيم.
حالا به عقب بازگرديد ، پس از وارد شده مجدد به بخش Messaging ، قسمت Write New را انتخاب كنيد. Text Message را انتخاب كنيد ، متن مورد نظر را تايپ نماييد و Continue را انتخاب كنيد. اكنون گزينه اول يعني Enter Email Address را انتخاب كرده و ايميل info@tarfandestan.com را وارد نماييد. در پايان پيام را ارسال كنيد.

اكنون فرد مورد نظر به هنگام دريافت پيام به جاي شماره شما آدرس ايميلي كه وارد كرديد را مشاهده خواهد كرد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۴:۴۱ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

عمليات رياضي در محيط WORD

احتمالأ شما نيز تاكنون با نرم افزار معروف Microsoft Word به منظور تايپ و ويرايش متون استفاده كرده ايد. اين نرم افزار قابليتهاي متعدد و گسترده اي دارد. يكي از اين ابزارها كه در Word وجود دارد ابزار مخصوص تايپ فرمول هاي پيچيده رياضي است كه قبلأ در ترفندستان معرفي شده بود. اين ابزار داراي پيچيدگي هاي خاص خود است و بيشتر به كار كاربران حرفه اي ميايد و همچنين كار با اين ابزار مقاديري زمان بر است. اما جدا از اين قابليت ، Microsoft Word امكان انجام عمليات رياضي را به شكلي مخفي در خود جاي داده است ، به طوري كه به نوعي يك ماشين حساب تقريبأ پيشرفته را در دل خود جاي داده است. در اين ترفند قصد داريم به بررسي اين قابليت Microsoft Word كه به شما امكان انجام عمليات رياضي را به شكلي سريع و در داخل خود نرم افزار ميدهد ، بپردازيم.

 

اين ترفند بر روي كليه نسخه هاي Microsoft Word عمل ميكند.

بدين منظور:
نرم افزار Word را اجرا كنيد.
از منوي Tools بر روي Customize كليك كنيد.
در پنجره جديد به تب Commands برويد.
اكنون يك پنجره داراي 2 ستون خواهيد داشت. از ستون Tools ، Category را پيدا كرده و آن را انتخاب كنيد. از ستون ديگر ، Tools Calculate را پيدا كنيد (جزء موارد آخر). اكنون Tools Calculate را گرفته و آن را در جاي مناسبي از نوار ابزار بالاي صفحه رها كنيد. ( Drog & Drop ) .
پس از اينكه دكمه Tools Calculate در جاي مناسبي از نوار ابزار جاي گرفت ، پنجره Customize را ببنديد.
حال در يك صفحه خالي Word ، به عنوان مثال دو عدد را اين گونه بنويسيد:
253
+
789
هر عدد با يك Enter از خطي بعدي جدا گردد. عملگر رياضي هم مابين دو خط عدد جاي گيرد.

يا دو عدد را پشت سر هم و به شكل زير وارد كنيد:
253 + 789

اكنون اين 3سه خط را با موس بگيريد و به حالت انتخاب درآوريد ( Highlight كنيد ) ، بر روي دكمه Tools Calculate كه ايجاد كرديد ، كليك كنيد.
سپس در خط بعدي ، دكمه Ctrl+V را همزمان فشار دهيد تا پاسخ كه در اينجا به فرض 1042 است نمايان شود.

اين كار را ميتوانيد با كليه اعداد چند رقمي و چند تايي صورت دهيد. تنها عملگر شما براي عمليات متفاوت ميشود كه در جدول زير ليست كليه اين عملگر ها را مشاهده ميكنيد:

عمليات: جمع | عملگر: + يا فاصله | مثال: 220 + 419 982 | نتيجه: 1621
عمليات: تفريق| عملگر: - يا ( ) | مثال: 1440 (312) - 96 | نتيجه: 1032
عمليات: ضرب | عملگر: * | مثال: 24 * 199 | نتيجه: 4,776
عمليات: تقسيم | عملگر: / | مثال: 20,000/36 | نتيجه: 555.56
عمليات: جذر | عملگر: ^ | مثال: (32^(1/5))^8 | نتيجه: 256
عمليات: درصد | عملگر: % | مثال: 89 * 15% | نتيجه: 13.35

 برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۴:۴۰ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

ترفندي براي جلوگيري از راه اندازي مجدد ويندوز

حتماً براي شما نيز پيش آمده است كه در محيط ويندوز هستيد كه ناگهان پيغام Dont Sent ظاهر ميشود و پس از كليك بر روي اين پيغام ناگهان كل محتويات صفحه حذف شده و تنها تصوير پشت زمينه Desktop باقي ميماند. در اين حالت تنها با فشردن سه كليد Ctrl+Alt+Delete، پنجره Task Manager نمايان ميشود و تنها احساس ميكنيد بايد سيستم را Restart كنيد. اما راه بهتري نيز در اين زمان هست! براي يادگيري آن با اين ترفند همراه شويد.

 

بدين منظور:
پس از اينكه اين مشكل پيش آمد سه كليد Ctrl+Alt+Delete بزنيد.
در پنجره Task Manager، از منوي File بر روي New Task كليك كنيد.
اكنون (ترفندستان) عبارت restore را وارد كرده و Enter بزنيد.
خواهيد ديد محيط ويندوز بازگردانده ميشود.
شما به جاي restore ميتوانيد explorer.exe را نيز وارد نماييد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۴:۴۰ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

16 روش براي تقويت عمر باطري لَپ تاپ

سلام دوستان

در اين پست چند روش صرفه جويي در مصرف باطري لَپ تاپ را مي گذارم .برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۴:۳۹ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

تغيير رمز كاربري در ويندوز xp بدون داشتن رمز قبلي

همون طور كه ميدانيد براي تغيير پسورد در ويندوز XP، بايستي پسورد قبلي را تايپ كرده و سپس پسورد جديد را جايگزين نماييد. شما مي توانيد با استفاد از اين ترفند بدون نياز به دانستن پسورد قبلي، پسورد جديدي را بر روي حساب كاربري خود در ويندوز XP قرار دهيد. البته به شرطي كه در حساب كاربري خود حضور داشته باشيد.

بدين منظور:
از منوي Start بر روي Run كليك نماييد.
عبارت control userpasswords2 را وارد كرده و Enter بزنيد.
حال (ترفندستان) ليست يوزرهاي موجود را خواهيد ديد.
بر روي نام كاربري مذبور كليك كرده و سپس Reset Password را انتخاب كنيد.
اكنون پسورد جديد را در دو قسمت وارد كرده و Enter بزنيد تا پسورد جديد براي كاربر تعريف گردد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۴:۳۸ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

12 ميانبر كيبرد در محيط ويندوز و اينترنت

يكي از شاخصه‌هايي كه كاربران حرفه‌اي را از ديگر كاربران متمايز مي‌كند استفاده از كليدهاي تركيبي و ميان‌بر است. كليدهاي ميان‌بر، علاوه بر ايجاد سهولت در دستيابي به قسمت‌هاي مختلف، باعث افزايش سرعت كار با كامپيوتر نيز مي‌گردد. چرا كه شما به جاي حركت دادن ماوس و كليك يا دوبار كليك، كافي است يك يا چند كليد را از روي كي‌بورد فشار دهيد. در اين ترفند قصد داريم به معرفي 12 كليد تركيبي در محيط‌هاي مختلف نظير ويندوز، مرورگرها، سايت‌ها و نرم‌افزارهاي مختلف بپردازيم كه حتي بسياري از كاربران حرفه‌اي نيز تاكنون از آن غافل بوده‌اند.

1. ساخت فولدر جديد در ويندوز 7:
شما با استفاده از كليدهاي تركيبي Ctrl+Shift+N مي‌توانيد در محيط ويندوز 7، يك پوشه جديد بسازيد. كاري كه در ويندوزهاي قبلي امكان‌پذير نبود.

2. بازيابي تب‌هاي به اشتباه بسته شده در مرورگرها:
با استفاده از كليدهاي تركيبي در Ctrl+Shift+T مي‌توان آخرين تب بسته شده در مرورگر را مجدد بازيابي كرد. اين ترفند بر روي كليه مرورگرهاي جديد عملي است.

3. ايجاد يك يادداشت جديد با وارد كردن محتويات كليپ‌بورد در نرم‌افزار Evernote:
نرم‌افزار Evernote يك برنامه پرطرفدار براي يادداشت‌برداري است كه براي اكثر سيستم‌عامل‌هاي معروف عرضه شده است. در صورتي كه از اين برنامه در محيط ويندوز استفاده مي‌كنيد، با استفاده از كليدهاي تركيبي Ctrl+Alt+V در هر قسمتي از محيط ويندوز، مي‌توانيد آنچه كه پيش از اين Copy كرده‌ايد را در يك يادداشت جديد تحويل بگيريد. در نتيجه ديگر نيازي نيست يك يادداشت جديد ايجاد كنيد و محتويات كليپ‌بورد را در آن Paste كنيد.

4. دو كليد تركيبي در فيس‌بوك:
پس از ورود به سايت Facebook و ورود به حساب كاربري خود، با استفاده از كليد تركيبي Alt+1 مي‌توانيد مستقيماً به صفحه News Feed مراجعه كنيد. همچنين كليدهاي Alt+2 شما را مستقيماً به صفحه پروفايل‌تان خواهد برد. دقت كنيد در صورتي كه از مرورگر فايرفاكس استفاده مي‌كنيد از كليدهاي Alt+Shift به جاي Alt استفاده كنيد. همچنين از كليدهاي عددي بالاي كيبورد استفاده نماييد.

5. ارسال پست جديد در توئيتر:
در محيط Twitter، با فشردن كليد n، امكان ارسال يك توئيت جديد مهيا خواهد شد. همچنين فشردن كليد g و پس از آن r، شما را به تب Mentions@ خواهد برد.

6. فعاليت‌هاي سريع در TweetDeck:
يكي از نرم‌افزارهاي پرطرفدار در حوزه شبكه‌هاي اجتماعي نرم‌افزار TweetDeck است كه به كاربر امكان مديريت حساب‌هاي خود در شبكه‌هاي اجتماعي نظير فيس‌بوك و توئيتر را مي‌دهد. در صورتي كه شما نيز از اين برنامه براي حساب توئيتر خود استفاده مي‌كنيد، بعد از اينكه يك توئيت را با استفاده كليدهاي بالا و پايين انتخاب كرديد، كليد Space را فشار دهيد. خواهيد ديد كه يك پنل كوچك پديدار مي‌شود كه با فشردن كليدهاي كه در آن مشخص شده است مي‌توانيد فعاليت‌هاي مختلفي را بر روي آن توئيت اعمال كنيد. لازم به ذكر است فشردن كليد ميان‌بر / در اين برنامه، يك ستون جستجوي جديد ايجاد خواهد كرد.

7. بررسي نتايج گوگل با كي‌بورد:
براي استفاده از اين ترفند بايستي در ابتدا از فعال بودن قابليت Instant در جستجوي گوگل اطمينان پيدا كنيد. براي اين كار بايستي به صفحه Search settings گوگل برويد و اطمينان پيدا كنيد گزينه Use Google Instant انتخاب شده باشد. اكنون (ترفندستان) در صورتي كه عبارتي در گوگل جستجو كنيد، پس از مشاهده نتايج، با استفاده از كليدهاي بالا و پايين مي‌توانيد هر نتيجه را به حالت انتخاب دربياوريد. با فشردن Enter وارد آن شويد و با فشردن كليد جهت راست، صفحه پيش‌نمايش آن را مشاهده كنيد.

8. ارسال سريع ايميل در Gmail:
پس از تايپ متن يك ايميل در محيط Gmail، به جاي كليك بر روي دكمه Send، كافي است كليدهاي تركيبي Tab+Enter را فشار دهيد تا ايميل ارسال شود.

9. ورود به آيتم كنوني در گوگل ريدر:
در صورتي كه از گودر براي مطالعه فيد سايت‌هاي مورد علاقه خود استفاده مي‌كنيد، كافي است به هنگام مشاهده يك آيتم، كليد V را فشار دهيد. خواهيد ديد كه مستقيماً به صفحه‌ پست مورد نظر در سايت اصلي خواهيد رفت.

10. عكس‌برداري از پنجره جاري در محيط ويندوز:
اكثر كاربران اطلاع دارند كه با فشردن كليد Print Screen در محيط ويندوز، يك تصوير از كل صفحه در كليپ‌بورد ويندوز ذخيره خواهد شد. اما در صورتي كه از كليد تركيبي Alt+Print Screen استفاده كنيد، يك تصوير از پنجره جاري ويندوز در كليپ‌بورد ذخيره مي‌شود.

11. ثبت تاريخ جاري در Notepad:
در صورتي كه قصد داريد تاريخ و ساعت جاري را در Notepad وارد كنيد، نيازي به تايپ آن نخواهيد داشت. كافي است كليد F5 را فشار دهيد تا زمان كنوني درج گردد.

12. كليدهاي ميان‌بر در Windows Live Writer:
نرم‌افزار WLW برنامه‌اي است كه اكثر وبلاگ‌نويسان حرفه‌اي با آن سروكار دارند و نگارش مطالب خود را توسط آن انجام مي‌دهند. در صورتي كه شما نيز از اين برنامه بهره‌ مي‌گيريد بايستي بدانيد با استفاده از كليد F2 به هنگام نگارش يك پست جديد، مي‌توانيد جزئيات مطلب نظير موضوع و زمان ارسال آن را تغيير دهيد. همچنين كليدهاي تركيبي Ctrl+Alt+1 الي Ctrl+Alt+6 اندازه عنوان را از كوچك به بزرگ تغيير خواهد داد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۴:۳۶ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

نرم افزار دروغ سنج براي گوشي هاي اندرويد

سلام دوستان

در اين پست نرم افزار دروغ سنج براي گوشي هاي اندروئيد را مي گذارم .

تا درودي ديگر بدرود.

براي دريافت نرم افزار اينجا كليك فرماييدبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۴:۳۴ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

نرم افزار ليست سياه براي گوشيهاي نوكيا قديمي

سلام دوستان

اين هم نرم افزار ليست سياه براي گوشيهاي نوكيا قديمي فقط براي دريافت سريال نرم افزار با من تماس بگيريد.

۰۹۱۵۵۴۹۶۴۱۶

 

براي دريافت نرم افزار اينجا كليك كنيد

 برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۴:۳۳ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

نرم افزار sms فارسي نويس براي گوشيهاي سري 60 نوكيا

سلام دوستان

اين هم نرم افزار براي گوشيهاي قديميتر

براي دريافت نرم افزار اينجا كليك كنيدبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۴:۳۲ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

آموزش صوتي WORD 2007

 دوباره سلام دوستان اگر اين لينك هم دانلود شد براي آفيس ۲۰۰۳ است و اگر نشد به همان لينك بالا كه براي ۲۰۰۷ است اكتفا فرماييد.

 

براي دريافت فايل اينجا كليك فرماييد.

 

براي دريافت فايل اينجا كليك فرماييد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۴:۳۱ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع: