سیگنال فارکس   سایت بتکارت   Betcart   بتکارت   لایسنس رایگان نود 32   یوزر پسورد نود 32   سئو سایت   سفارش رپورتاژ آگهی   خرید دستگاه لیزر مو   لایسنس نود32   آپدیت نود 32   بک لینک   
 تفريحي سرگرمي تفريحي سرگرمي .

تفريحي سرگرمي

هوشيار باشيم

بايد دشمنان واقعي انقلاب را شناخت

بي ترديد دوستداران واقعي انقلاب و نظام اسلامي از اوضاع سياسي كنوني كشور خوشحال نيستند و با نگراني به آينده مي نگرند. با يك عقلانيت و دور انديشي خوب مي شد از بسياري از وقايع پيش آمده پس از انتخابات دهم جلوگيري كرد. اگر مسئولان اجازه داده بودند كه معترضين در مكاني مناسب نظير ورزشگاه جمع شوند و هر چه فرياد دارند بزنند و عقده هاي خود را خالي كنند، همه چيز تمام شده بود. اما متاسفانه نشنيده گرفتن انتقادات و اعتراضات مردمي موجب شد كه فضاي دوستي و همدلي گذشته كمرنگ شده و جاي آنرا دشمني و كدورت پر كند. در چنين فضايي، هيچكس جرات اظهار نظر ندارد و كوچكترين انتقاد از مسئولان، به ضديت با نظام تعبير مي شود. سكوت هم كارساز نيست و موجب افسردگي و عقده خواهد شد كه خطرناك است. لذا بايد به مردم اجازه حرف زدن داد.

رهبر معظم انقلاب در ديدار اخيرشان با دولتمردان، آنها را به انتقاد پذيري بيشتر دعوت كردند. از اين رو اميد است رئيس جمهور و ديگر دولتمردان ما، اين رهنمودها را مدنظر قرار دهند و هر منتقدي را به ديده دشمن نگاه نكنند.

باور كنيم كه اختلافات بوجود آمده ناشي از سوء تفاهم و عدم انتقاد پذيري است و در فضايي دوستانه مي توان اين اختلافات را حل كرد. دامن زدن به اختلافات فقط به سود دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي ماست. آنهايي كه از ابتداي پيروزي انقلاب، بناي مخالفت با نظام را گذاشتند و از هيچ توطئه اي در جهت سرنگوني انقلاب فرو گذار نكردند، امروز بسيار خوشحالند و براي رسيدن به هدف شوم خود لحظه شماري مي كنند. اگر اين روند تهمت و افتراه متوقف نشود، شايد دشمنان واقعي ملت دير يا زود به هدفشان برسند. پس تا دير نشده بايد فكري كرد. دلسوزان انقلاب و نظام اسلامي بايستي دشمني و كدورت را كنار بگذارند و به خاطر حفظ نظام و خون شهيدان، از منافع شخصي و گروهي خود بگذرند.

دشمنان قسم خورده انقلاب 30 سال است كه از راههاي مختلف در صدد ضربه زدن به انقلاب بوده و هستند و دشمني آنها چيز تازه اي نيست كه امروز، آن را به حوادث پس از انتخابات و جبهه اصلاحات ربط بدهيم.

ذات خبرنگاري مبتني بر بي طرفي است و من به عنوان يك خبرنگار از هيچ گروهي طرفداري نمي كنم اما حفظ دستاوردهاي امام راحل (ره) و شهيدان انقلاب كه امانتي در دست ماست را وظيفه خود مي دانم و نبايستي در قبال اتفاقات كشور بي تفاوت باشم. زيرا سكوت درباره برخي مسائل، خيانت به ملت است و امر به معروف و نهي از منكر نيز وظيفه هر مسلماني است.

پخش اعترافات دستگير شدگان حوادث پس از انتخابات از تلويزيون واكنشهايي را در بين مردم به دنبال داشت. به طور كلي نتيجه معكوس داشته است و باعث محبوبيت بيشتر اصلاح طلبان شده است. برخي از دستگير شدگان  به توطئه براي براندازي نظام اعتراف كردند كه نمي توان به طور كلي انكار كرد زيرا از اهداف ديرين دشمنان بوده و خواهد بود اما به عقيده مردم اين موضوع را نبايد به اصلاح طلبان نسبت داد. معترضين به نتايج انتخابات خواهان براندازي نظام نبودند، بلكه دشمنان، خود را در زير پرچم موسوي و كروبي پنهان كرده بودند تا از اين طريق به انقلاب ضربه بزنند. ممكن است برخي از اين دشمنان قسم خورده، خود را در زير پرچم احمدي نژاد نيز پنهان كرده باشند. بعيد نيست. همان طور كه رئيس جمهور حوادث كهريزك و كوي دانشگاه، را به نفوذي ها نسبت دادند. براي دشمن كه مهم نيست كداميك از جناح هاي كشور شكست بخورد. آنها يك نقشه جساب شده كشيده بودند كه ميان ياران انقلاب شكاف ايجاد كنند و متاسفانه اينبار موفق شده اند. مردم نمي توانند بپذيرند كه موسوي نخست وزير دوران امام (ره)، كروبي رئيس سابق بنياد شهيد و رئيس مجلس ششم، خاتمي رئيس جمهور دوران اصلاحات، هاشمي رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام  و سردار سازندگي و ناطق نوري رئيس مجلس پنجم و رئيس دفتر بازرسي نهاد رهبري كه همگي از ياران ديرين امام (ره) بوده اند، با دشمنان انقلاب متحد شده باشند كه براي براندازي نظام تلاش كنند. اين اتهامات ساخته و پرداخته دشمنان نفوذي است كه در ايام انتخابات خود را طرفدار اصلاحات مي دانستند و رفتارهاي خشونت آميزي نظير آتش زدن اماكن عمومي و ضرب و شتم ماموران نظامي و انتظامي از خود بروز مي دادند. مردم معتقدند بايد با اين گونه افراد به شدت برخورد شود. اما ياران انقلاب را نبايد مورد تعرض قرار داد. اينها سرمايه هاي نظام هستند. ملت سالها به اينها اقتدا كرده اند. برخي اظهار نظرهاي نسنجيده در مورد شخصيتهاي انقلابي و زجر كشيده باعث تاسف دوستداران انقلاب و باعث خوشحالي دشمنان است. آيا با حذف هاشمي، خاتمي، كروبي، موسوي و... مشكل حل خواهد شد؟ آيا پس از آن دشمنان ملت و نظام راه را هموارتر نخواهند ديد؟ با اينكار نه تنها مشكل حل نخواهد شد بلكه بسياري از دوستان انقلاب هم به دشمنان تازه اي براي انقلاب تبديل خواهند شد. مردم معتقدند بايد دشمن را به دوست و مخالف را به موافق تبديل كرد. بايد دشمنان واقعي را شناخت. بايد براي خروج از اين بحران عفو عمومي داد. بايد دادگاههاي غير علني براي دستگير شدگاه برگزار كرد تا جامعه به آرامش برسد. بايد به منتقدين دولت اجازه داد در تلويزيون با طرفداران دولت مناظره كنند. مردم ايران اهل منطق و گفتگو هستند و بالاخره با دليل و برهان مي توانند همديگر را قانع كنند. نيازي به اين همه دشمني نيست.  همه يك هدف دارند و آن هم خدمت به انقلاب و ملت است فقط راهها با هم فرق مي كند. عده اي از سمت راست و عده اي از سمت چپ حركت مي كنند. مهم اين است كه مقصد هر دو گروه مشترك است. بگذاريم هر كس آزاد باشد و از همان راهي كه دوست دارد حركت كند. توصيه اين حقير به دكتر احمدي نژاد اين است كه منتقدين را دوست خود بداند زيرا دوست واقعي كسي است كه مثل آيينه عيب ها و زيبايي هاي ما را به ما نشان دهد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۵۰ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

غزل 2

حرف دل

حرف دل را مي زنم، همراز نيست

آه و فريادم فقط آواز نيست

پيش رويم آسمان گسترده است

آه، اينك فرصت پرواز نيست

مدتي از رفتن پايان گذشت

مثل اينكه حرفي از آغاز نيست

در ميان جاده اي وا مانده ام

در شگفتم، جاده ديگر باز نيست

شكوه هايم دفتري از آسمان

حرف دل هم خالي از ايجاز نيست.

                                       سروده: حسين فريدونيبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۴۹ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

شعر نيمايي

تنهاي تنها

مي روم

من مي روم

شايد كه جاي بهتري پيدا كنم

آنجا كه نور و روشني

مهمان دل ها مي شود

آنجا كه چشمان همه

همرنگ گل ها مي شود

آنجا كه ايمان

                 مثل گل

هر دم شكوفا مي شود

آي بچه ها!

من مي روم

اما نمي دانم چرا

تنهاي تنها مي روم؟!

سروده: حسين فريدونيبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۴۸ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

ماه ضيافت الله مباركباد

رمضان را دوست داريم

رمضان كه مي آيد، كوچه دل ها رنگ و بوي ديگري به خود مي گيرد. رمضان كه مي آيد، خورشيد قلب ها روشن تر از هميشه مي درخشد. رمضان كه مي آيد، آسمان چشم ها باراني مي شود و باران آن، كدورت ها و تيرگي ها را پاك مي كند. رمضان را دوست داريم، چون ماه ضيافت ا... است. رمضان را دوست داريم چون در اين ماه به خدا نزديك تر و از غير خدا دورتر مي شويم. رمضان، ساحل اميد و طلوع خورشيد رهايي از قيد و بند پليدي ها و زشتي هاست.

بياييم با دستاني پر از شكوفه، با لب هايي پر از لبخند، با چشماني پر از اميد و با دل هايي به رنگ آسمان به استقبال اين ماه برويم. ماه ميهماني خدا بر همه مبارك باد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۴۸ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

فراخوان كنگره شعر و داستان جوان

اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان هرمزگان برگزار مي كند

هشتمين كنگره سراسري شعر و داستان جوان ايران

براي هشتمين بار دريا دريا كلمه را به انتظار نشسته ايم

پس با ما باشيد

شرايط پذيرش آثار:

1- فكر و فرم آزاد

2- آثار ارسالي مي بايست آثاري جديد بوده وبه جشنواره يا كنگره  ديگري ارسال نشده باشند.

3- حد اكثر سن براي شركت كنندگان 30 سال مي باشد ( ارسال تصوير صفحه اول شناسنامه الزامي است )

4- ارسال آثار در پنج نسخه تايپ شده الزامي است

5- تعداد آثار ارسالي

* بخش شعر پنج اثر

* بخش داستان دو اثر

بخش ويژه (( خليج فارس ))

آخرين مهلت ارسال آثار 30/7/1388

از كليه هنرمندان محترم تقاضا مي گردد آثار خود را با ذكر مشخصات كامل فردي ، تحصيلي ، شغلي ، نشاني كامل پستي و شماره تلفن به دبيرخانه كنگره ارسال نمايند.

زمان برگزاري 10 تا 12 آذرماه 1388

بندرعباس تالار شهيد آويني

نشاني دبيرخانه : بندرعباس – بلوار پاسداران – جنب موزه خليج فارس – اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان هرمزگان – دبيرخانه هشتمين كنگره سراسري شعر و داستان جوان ايران

تلفن تماس : 5552462 ، 5556346 ، 3- 5550432 – 0761 

 دور نويس : 5554888-0761 برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۴۷ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

17 مرداد روز خبرنگار مباركباد

روز خبرنگار، بايد مختص به خبرنگاران باشد

در آستانه روز خبرنگار هستيم. همه مردم با واژه خبرنگار كاملاً آشنا هستند و آنها را به عنوان چشم و گوش بيدار جامعه مي شناسند. همه از خبرنگاران توقع دارند كه وظيفه خود را به نحو شايسته انجام دهند و اخبار صحيح را به مردم منتقل كنند. در واقع مردم، خبرنگاران را از خود مي دانند و با آنها احساس صميميت مي كنند. هر جا كه خبرنگاري را مي بينند مشكلات خود را با آنها در ميان مي گذارند و مطمئن هستند به هر طريقي كه شده بالاخره بخشي از اين مشكلات را به گوش مسئولان مي رسانند. اكثر مسئولان هم با روي باز از خبرنگاران استقبال مي كنند و دوست دارند در هر برنامه و مراسمي كه برگزار مي كنند خبرنگاران حضور داشته باشند تا فعاليتهاي آنان به اطلاع مردم رسانده شود. به همين دليل خبرنگاران را پل ارتباطي بين مردم و مسئولان مي دانند.

در حقيقت اگر خبرنگاران در برنامه اي كه با زحمات فراوان و صرف هزينه هايي گزاف برپا شده حضور نداشته باشند، انگار هيچ برنامه اي برگزار نشده، چون انعكاسي در جامعه نخواهد يافت.

اما با اينكه خبرنگاران نقش مهمي در جامعه ايفا مي كنند و مشكلات مردم را انعكاس مي دهند، كمتر كسي به فكر حل مشكلات خود آنهاست. گويا خبرنگار فقط وظيفه دارد به فكر مشكلات ديگران باشد. خبرنگار هم مثل بقيه قشرهاي جامعه نيازهايي دارد و بايستي به آنها توجه شود، برخي از خبرنگاران مي گفتند اگر شهيد صارمي در افغانستان به شهادت نرسيده بود و اين روز را به عنوان روز خبرنگار نامگذاري نكرده بودند نامي از خبرنگار هم برده نمي شد. اين دوستان مي گفتند: حالا نمي دانيم از شهادت صارمي بايد خوشحال باشيم يا اندوهگين؟ گفتم: شهادت افتخار است و شهيد زنده است پس نبايد اندوهگين بود. مگر سالروز شهادت آيت ا... مطهري كه به عنوان روز معلم نامگذاري شده، عزاداري مي كنند؟ خير.

به هر حال بايد مسئولان به فكر حل مشكلات خبرنگاران نيز باشند. تاسيس بانك اطلاعات خبرنگاران در استان توسط خانه مطبوعات يا اداره كل ارشاد جهت شناسايي خبرنگاران واقعي مي تواند بسيار مفيد باشد. باور كنيد خبرنگاران توقع زيادي ندارند. مراسم روز خبرنگار اگر ساده هم برگزار شود اشكالي ندارد. فقط در روز خبرنگار به خبرنگاران اجازه حرف زدن در مورد خودشان را بدهند. هميشه مسئولان حرف مي زنند و خبرنگاران گوش مي دهند، اينبار خبرنگاران حرف بزنند و مسئولان گوش بدهند. همين براي خبرنگاران بهترين هديه است.

 اميدواريم امسال مراسم روز خبرنگار، مختص به خبرنگاران باشد. برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۴۶ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

سخني از سر دلسوزي

همه بايد پاسدار انقلاب اسلامي باشيم

ابتدا سوم شعبان سالروز ميلاد خجسته سومين ستاره آسمان امامت و ولايت حضرت امام حسين (ع) بزرگ پاسدار دين محمدي (ص) و روز پاسدار را گرامي مي داريم و اين روز را خدمت پاسداران واقعي اسلام و انقلاب اسلامي ايران تبريك عرض مي نماييم.

سپاه پاسداران يكي از نهادهاي انقلابي كشور است كه پس از پيروزي انقلاب و به فرمان امام راحل (ره) در سال 1357 تشكيل گرديد و دفاع از اهداف و آرمانهاي انقلاب اسلامي از وظايف اصلي آن به شمار مي رود. بنيانگذار جمهوري اسلامي در جمله معروف خويش كه فرمودند: اگر سپاه نبود كشور هم نبود، به اهميت وجود اين نهاد مقدس در نظام اسلامي اشاره كردند.

انصافاً سپاه پاسداران در طول حيات جمهوري اسلامي، چه جنگ تحميلي، چه دوران بازسازي و سازندگي و چه بعد از آن جانفشاني هاي بسياري از خود به يادگار گذاشت و اجازه نداد كه كوچكترين گزندي به نظام اسلامي ما وارد شود. اما دشمن همواره سعي در بدنام جلوه دادن اين نهاد مقدس داشته و كوشيده است چهره اين مجموعه مخلص را در نظر مردم خراب جلوه دهد زيرا مي دانند تا زماني كه سپاه هست انقلاب اسلامي نيز پابرجاست.

هوشياري رهبر معظم انقلاب و ديگر مسئولان نظام در طول 30 سال عمر انقلاب اسلامي در خنثي كردن نقشه هاي دشمنان بسيار موثر بود، كه رمز آن وحدت همه گروهها در كشور بود. اما بروز فتنه اخير  پس از انتخابات رياست جمهوري دهم  و پديد آمدن شكاف در ميان نيروهاي انقلابي بسيار نگران كننده است و نبايد به سادگي از كنار آن گذشت. بسيار ساده لوحانه است اگر بگوييم كه اتفاقي نيفتاده و همه جا امن و امان است. اينبار دشمن خيلي زيركانه وارد شده و تشخيص دوست و دشمن سخت است.

هدف اصلي دشمن از ايجاد تفرقه بين ياران انقلاب، به زانو درآوردن نظام قدرتمند جمهوري اسلامي است و  مهمترين مانع رسيدن به اين هدف را نيز سپاه مي دانند كه در صدد خدشه دار ساختن آن در نزد افكار عمومي هستند. از اين رو همه ما بايد پاسدار انقلاب اسلامي باشيم. دلسوزان نظام  بايستي اختلافات را كنار بگذارند و مثل هميشه نقشه هاي دشمنان را خنثي كنند. تندروي و لجبازي برخي گروههاي سياسي و نخبگان كشور به ضرر نظام اسلامي عزيز ما تمام خواهد شد. حفظ انقلاب از همه چيز واجب تر است. نبايد انقلاب را فداي شخص و گروه خاصي نمود. مردم معتقدند دوران تندروي به سرآمده است. اسلام دين ميانه روي است. پس مسئولان و سياستمداران ما بايد ميانه روي را در پيش بگيرند و به توصيه هاي رهبر انقلاب، بزرگان و دلسوزان نظام در جهت بازگرداندن آرامش و همدلي در سايه اتحاد و يكپارچگي توجه جدي كنند. دولتمردان ما با صعه صدر، روحيه انتقادپذيري را در خويش تقويت نمايند و از تخريب سرمايه هاي ارزشمند انقلاب پرهيز نمايند زيرا اكثر آنها براي پيروزي و تثبيت اين انقلاب زحمت كشيده اند. دشمنان ما كه تاكنون از شكست ما ناميد شده بودند اينك از  پديد آمدن اين اختلافات در ميان سران كشور بسيار خوشحالند و عرصه را بر ما تنگ تر مي كنند. اگر نخبگان و دولتمردان ما به خود نيايند آتش اين اختلافات دامن همه را خواهد گرفت و تمام دستاوردهاي اين سه دهه پرافتخار بر باد خواهد رفت. افسوس كه دشمن اصلي را رها كرده ايم و دوستان منتقد خود را دشمن مي پنداريم.  كاملا واضح است كه نه اصلاح طلبان و نه اصولگرايان از اين وضعيت راضي نيستند و شيريني پيروزي در انتخابات دهم به كام برنده و بازنده تلخ شده است. با اين وضعيت نه دولت دهم مي تواند درست كار كند و نه مردم امنيت و آرامش دارند. پيشنهادهاي خوبي از جانب برخي شخصيتها براي خروج از اين بحران ارائه شده است ولي طرفهاي مقابل با واكنش غير منطقي، اين پيشنهادات خوب را رد مي كنند. هنوز فرصت براي خروج از اين بن بست وجود دارد اما بايد همه بخواهند و مصلحت نظام را فداي مصلحت شخصي و حزبي خويش نكنند. زيرا ادامه اين روند باعث روي گرداني مردم از دين، روحانيت و ... خواهد شد.

خدايا به حق ائمه اطهار و خون شهيدان، شر اين فتنه را از سر ملت ايران دور كن.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۴۵ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

يك سئوال از مدير كل ارشاد

رسانه هايي كه اخلاق انتخاباتي را رعايت كرده اند

چگونه تشويق مي شوند؟

در آستانه انتخابات دهم رياست جمهوري مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان هرمزگان گفته بود رسانه هايي كه اخلاق مطبوعاتي را رعايت كنند مورد تشويق قرار خواهند گرفت.

انتخابات با تمام فراز و نشيب هايش تمام شد و هر چند برخي از مطبوعات نيز به دليل عدم رعايت اين اخلاق انتخاباتي قرباني شدند يا ضربه شديد خوردند و با گذشت چند هفته از انتخابات هنوز منتشر نشده اند، اما بيشتر مطبوعات سعي كردند اخلاق مطبوعاتي را به بهترين شكل رعايت كنند و  فضايي جهت حضور حداكثري مردم در انتخابات را فراهم آورند.

مطبوعات استان هرمزگان به دليل مشكلات مالي و ... به سختي به حيات خود ادامه مي دهند و انتظار دارند كه از سوي وزارت ارشاد حمايت بيشتري از آنها صورت بگيرد.

اما اكنون اين سئوال مطرح است كه آن دسته از مطبوعاتي كه اخلاق انتخاباتي را رعايت كرده اند چگونه مورد تشويق قرار خواهد گرفت؟ شنيديم كه مسئولان ارشاد گفته اند نشرياتي كه اقدام به چاپ منشور اخلاقي انتخابات نموده اند تشويق مي شوند. شايد نشرياتي باشند كه منشور اخلاقي انتخابات را چاپ كرده باشند ولي اخلاق انتخاباتي را رعايت نكرده اند. اما در مقابل نشرياتي باشند كه اخلاق انتخاباتي را رعايت كرده باشند ولي منشور اخلاقي انتخابات را چاپ نكرده اند. پس نبايد چاپ منشور اخلاقي انتخابات معياري براي تشويق كردن باشد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۴۴ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

واقعيت هاي دنياي رسانه

بازار رسانه هاي بيگانه دوباره بي رونق شد

با فروكش كردن اعتراضات مردمي پيرامون انتخابات و ... در ايران مجدداً بازار راديوهاي بيگانه و شبكه هاي ماهواره اي بيگانه بي رونق شده و گردانندگان اين بنگاههاي سخن پراكني مرتباً از مردم ايران مي خواهند كه باز هم به خيابانها بيايند و اعتراض خود را نسبت به رويدادهاي مختلف در ايران بيان كنند.

هر چند ملت ايران مي دانند كه اين بنگاههاي خبري با هدف ضربه زدن به انقلاب اسلامي راه اندازي شده اند و قابل اعتماد نيستند ولي به دليل عدم وجود رسانه هاي بي طرف در كشور، متاسفانه گاهي اوقات كه مردم از مسائل داخلي كشور ناراضي هستند به اين راديوها و شبكه هاي تلويزيوني ماهواره اي روي مي آورند، اما خيلي زود به ماهيت پليد آنها پي مي برند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۴۴ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

شعر نو

بلنداي غرور

مي وزد

سبز، سفيد، سرخ

بر بلنداي غرور

***

اينجا ايران است

صداي ايمان

                صلح

                     عشق و ايثار!

سروده: حسين فريدونيبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۴۳ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع: