?>
پنجره دوجداره      طراحی ساختمان      کلینیک روانشناسی      پروفیل زد      سالن زیبایی      اجاره هیلتی      بلیط هواپیما      خرید بک لینک و رپورتاژ      قالیشویی شربت اوغلی      newsmag.press      طراحی سایت      کاشت دندان      فروش آنتی ویروس      فن کویل      خرید بازدید سایت      خرید سرور مجازی      شیشه بالکن      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بک لینک     
 تفريحي سرگرمي تفريحي سرگرمي .

تفريحي سرگرمي

تلاش براي خدمت به مردم ارزشمند است

رقابت كانديداها باعث شور و نشاط در انتخابات مي شود

انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي برگزار شد و پس از ماهها بحث و جدل، رايزني و گفتگو  ميان كانديداها و طرفداران آنها بالاخره روز جمعه ۱۲ اسفندماه، مردم هميشه در صحنه ما به پاي صندوق هاي راي رفتند و نمايندگان خود را انتخاب كردند. مطمئناً همه كانديداها هدفشان خدمت به مردم بوده و هر يك از آنها كه انتخاب شده اند وظيفه دارند به مردم حوزه انتخابيه خود خدمت كنند. چه آنهايي كه به وي راي داده اند و چه آنهايي كه به وي راي نداده اند.

رقابت كانديداها قبل از برگزاري انتخابات بيشتر براي تشويق و ترغيب مردم جهت شركت در انتخابات بود و باعث شور و نشاط در انتخابات شد. زيرا اگر اين رقابتها نباشد مردم رغبتي براي حضور در پاي صندوق هاي راي نخواهند داشت و با خود مي گويند حضور ما تاثيري ندارد و هر كس انتخاب شود فرقي نمي كند.

از اين رو كانديداها و هواداران آنها هرگز نبايد براي كسب راي بيشتر  اخلاق و انسانيت را زير پا بگذارند. زيرا اين پست و مقامها در اين دنياي فاني پشيزي نمي ارزد و اين صندلي ها به كسي وفا نكرده است. فقط تنها چيزي كه مهم است خدمت صادقانه و مخلصانه به مردم است كه ماندني و ارزشمند است.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۶:۰۴ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

انتخاب سرنوشت ساز

شكوفايي و سربلندي لارستان با انتخاب زندوي

چند روزي بيشتر به 12 اسفندماه و برگزاري نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي نمانده است.  با توجه به حساسيت هاي سياسي كشورمان در عرصه جهاني، حضور گسترده مردم در اين انتخابات نيز سرنوشت ساز خواهد بود و مي تواند توطئه هاي دشمنان انقلاب اسلامي را نقش برآب كند.

در شهرستانهاي لارستان، گراش و خنج نيز مردم خود را براي شركت در اين انتخابات آماده كرده و تصميم دارند از ميان 10 كانديداي موجود يك نفر را براي نمايندگي خود در مجلس انتخاب كنند. اما همه از يكديگر مي پرسند از ميان اين افراد چه كسي شايستگي حضور در مجلس را دارد؟ همه معتقدند كه نماينده بايد كاردان، توانا، سخنور، عادل، دردآشنا و داراي مديريتي قوي باشد كه بتواند اين منطقه كهن تاريخي كه روزگاري نقش تعيين كننده اي در معادلات بين المللي ايفا مي كرده را به جايگاه واقعي خود برساند.

مردم لارستان، گراش و خنج در دوره هاي گذشته نمايندگاني از مركز شهرستان لار و گراش را تجربه كرده اند و وعده هاي زيادي را نيز شنيده اند اما متاسفانه بسياري از وعده هاي داده شده عملي نشد و مردم اين منطقه همچنان با مشكلات عديده اي دست و پنجه نرم مي كنند و اكثر طرح هاي عمراني خود را با كمك خيرين و خودياري مردمي به پيش برده اند و نمايندگان آنها نتوانسته اند اعتبارات لازم جهت اجراي پروژه هاي عمراني در اين منطقه را جذب كرده و به كسب و كار اين مردم رونقي ببخشند.

اين منطقه از كمبود زيرساختهاي حمل و نقل، توليد، صنعت، بهداشت و انرژي رنج مي برد و نمايندگان مردم در دوره هاي گذشته هر چند تلاشهايي داشتند اما چندان اثرگذار نبوده و رضايت مردم را جلب نكرده اند. اين منطقه به نماينده اي فعال نياز دارد كه بتواند آنرا به كارگاه سازندگي تبديل كند و در كنار برنامه هاي كوتاه مدت، برنامه هايي بلند مدت را جهت عمران و آباداني شهرها و روستاهاي منطقه به اجرا درآورد. به عقيده بنده تنها كسي كه مي تواند از عهده اين كار بزرگ برآيد و تحولي اساسي در اين منطقه ايجاد كند دكتر سيد شكرا... زندوي است. زيرا وي داراي تجربه مديريتي در عرصه هاي مختلف فرهنگي و عمراني است و سالها در استان هرمزگان خدمت كرده و شايستگي خود را به اثبات رسانده است. زندوي معتقد است لارستان داراي مردمي سختكوش است و هرجا كه رفته اند آبادي به همراه آورده اند.

وي هدفش سربلندي لارستان، گراش، خنج، اوز  و تمام شهرها و روستاي اين منطقه است و به گفته خودش دنبال تضعيف لار نيز نبوده و نيست و حتي معتقد است كه ارتقاي بخش هاي ديگر لارستان موجب سرعت بخشيدن در ايجاد استان لارستان خواهد شد و اگر قرار باشد استان لارستان تشكيل شود بايد مركز آن هم شهر لار باشد. زندوي با توجه به برخورداري از قدرت بيان خوب و نفوذي كه در ميان علما و مسئولان رده بالاي كشور دارد مي تواند در جذب اعتبارات لازم براي اين منطقه موثر باشد و انشاءا... با انتخاب وي به عنوان نماينده جديد شاهد شكوفايي و سربلندي لارستان خواهيم بود.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۶:۰۳ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

اعلام اسامي كانديداهاي استان هرمزگان

با كانديداهاي هرمزگان

براي انتخابات مجلس نهم آشنا شويم


اسامي 26 كانديداي هرمزگان براي شركت در انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي ، از سوي يك سايت معرفي شد.

به گزارش منج نيوز ، يكي از سايت ها كه با عنوان "انتخابات مجلس نهم " كار خود را آغاز كرده است ، فهرست كانديداهاي استان براي اين دوره را معرفي كرده است .

بر اساس اين گزارش ، 26 نماينده نهايي براي تصاحب 5 كرسي نمايندگي استان در مجلس شوراي اسلامي با هم رقابت خواهند كرد. اين سايت كه با آدرس  http://www.ipe9.com/majles90/ فعاليت خود را دنبال مي كند ، جديدترين خبرها و اتفاقات پيرامون اين جريان مهم كشور طي روزهاي آينده را به اطلاع مي رساند.

بر اين اساس در حوزه انتخابيه بندرعباس ، قشم ، حاجي آباد ، ابوموسي و بندر خمير 10 نفر با هم رقابت مي كنند كه از آن جمله علي ديرباز ، محمد آشوري تازياني ، مهران شاهي ، ابوالقاسم جراره ، سيد مصطفي ذوالقدر ، موسي مولا پرست ، محمد صادق افتتاحي، علي سليماني ، زيبا اقبالي فيني و منصور آرامي  مي باشند.

در حوزه انتخابيه ميناب ، رودان ، جاسك و سيريك نيز به نظر مي رسد رقابت ها از گذشته فشرده تر باشد . نامهايي همچون حجت الاسلام سيد علي مير خليلي ، سيد عبدالحسين ميرخليلي ، افسانه نظر زاده ، مرتضي زارعي ، حجت الاسلام محسن ابراهيمي ، كوروش زماني، مهدي افشاري،حسين رئيسي ، عبدالنبي حسين پور، سيد عبدالكريم هاشمي نخل ابراهيمي ،  و محمد رحيمي شهواري نشان از رقابت نفس گير در اين منطقه باشد.

در غرب هرمزگان يعني جايي كه شهرستانهاي بندر لنگه ، بستك و پارسيان قرار دارد هم با حضور 5 نفر رقابت ها داغ خواهد بود . محمد نصوري ، احمد جباري ،  محمود رحمان شناس، عليرضا كامراني و رضا سديد پناه در اين ليست قرار دارند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۶:۰۲ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

راه حل مشكل ترافيكي

آرامش را به مركز شهر بندرعباس برگردانيم

خارج كردن بنكداران و عمده فروشان از بازار بزرگ، بخش عمده اي از مشكل ترافيك شهر بندرعباس را حل مي كند.

 مشكل ترافيكي شهر بندرعباس خصوصا در محدوده مركزي شهر، حوالي بازار روز تا ميدان ابوذر روز به روز در حال تشديد است و علي رغم يك طرفه كردن خيابانها از سال گذشته، باز هم تردد در مركز شهر بسيار مشكل و سرسام آور است.

اگر به بررسي علت عمده مشكل ترافيكي محدوده مركز شهر بپردازيم در مي يابيم كه بخش اعظم اين مشكل به دليل وجود بنك داران و عمده فروشان مواد غذايي، بهداشتي و... در خيابان بهادر جنوبي، شريعتي جنوبي، كارگزاري و بازار روز  است. روزانه حجم عظيمي از كالاها در اين قسمتها تخليه و بارگيري مي شود و علاوه بر اينكه موجب راه بندان و سد معبر شده، جلوه نامناسبي نيز به شهر داده است. هر كس در طول هفته يكبار هم به بازار سر بزند از اين  آشفته بازار و وضعيت بغرنج عصبي شده و تا مدتها از خير بازار رفتن مي گذرد. بنكداران و عمده فروشان نيز از اين وضعيت به تنگ آمده اند و به سختي فعاليت مي كنند. اكثر آنها براي تخليه و بارگيري اجناس خود دچار مشكل هستند و مجبورند نيمه شبها كه خيابانها خلوت مي شود بارها را تخليه كنند زيرا تريلي هاي حاوي بار نيز اجازه ورود به اين محدوده در ساعات روز را ندارند.

 به راستي اين مشكل راه حلي ندارد؟ اصلاً چه ضرورتي دارد كه بنكداران و عمده فروشان در مركز شهر باشند؟ مگر نمي توان آنها را به نقطه اي خلوت انتقال داد؟ آيا با خروج اين عده از مركز شهر، بخش زيادي از مشكل ترافيكي مركز شهر رفع نخواهد شد؟ مطمئناً جواب مثبت است.

 حتي خروج آنها به نفع خودشان هم خواهد بود زيرا علاوه بر اينكه تخليه و بارگيري آسان تري خواهند داشت، مغازه داران سطح شهر و مشتريان شهرستاني كه قصد خريد از آنها را دارند، نيز راحت تر مي توانند از آنها خريد كنند. به عنوان مثال مي توان همه آنها را به بلوار امام حسين (ع) منتقل كرد و به اين ترتيب آرامش را به مركز شهر بازگرداند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۶:۰۱ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

شايعه تشكيل استان جديد خليج فارس

نتيجه بي مهري به مردم بندرلنگه و لارستان

اخيراً بحث ايجاد يك استان جديد با عنوان استان «خليج فارس» از زبان جباري نماينده غرب استان هرمزگان مطرح شده و هر چند وي در مصاحبه ديگري با روزنامه صبح ساحل اين حرفها و توافقات پنهاني با حسني نماينده لارستان را تكذيب كرده و گفته كه هرگز حاضر به جدا شدن گوشه اي از خاك هرمزگان نيستم اما در عين حال تاكيد كرده كه اگر قرار باشد بخش هايي از غرب استان هرمزگان را در قالب استاني جديد با بخش هايي از ديگر استان ها تركيب كنند، بايد شهرستان بندرلنگه به عنوان مركز استان جديد مطرح شود.

با اين اظهار نظرها مشخص است كه اين خبر صحت دارد و به عقيده بنده، ممكن است برخي از اهالي بندرلنگه و غرب استان نيز با آن موافق باشند، زيرا بي مهري هاي زيادي از سوي مسئولان استان نسبت به مردم بندرلنگه و غرب استان روا داشته مي شود. اين بي مهري ها حتي در خبرهاي صدا و سيماي مركز خليج فارس نيز به خوبي نمايان است. همانگونه كه اهالي لارستان از بي مهري هاي مسئولان استان فارس گله مندند و خواهان ايجاد استان جديدي در جنوب فارس هستند، اهالي غرب استان هرمزگان هم گله مندند و دردي مشترك دارند. اين درد مشترك ممكن است آنها را با هم متحد كرده و يكصدا خواهان تشكيل استان خليج فارس شوند. خواسته ناحقي هم نيست و اگر مردم اين مناطق مصمم باشند و دولت و مجلس هم تصويب كنند، عملي خواهد بود. مگر استانهاي ديگري مثل خراسان جنوبي و خراسان شمالي و ... كه تشكيل شده، باعث كينه و دشمني ميان مردم آن مناطق شده اند؟! پس نبايد نگران بود و اجازه بدهيم مردم هر منطقه براي خودشان تصميم بگيرند. شايد از اين طريق پيشرفت بيشتري نمايند. به هر حال پيشرفت هر گوشه از اين مرز و بوم، موجب پيشرفت و سربلندي ايران عزيز خواهد بود.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۶:۰۱ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

شعر ديگري براي بچه ها

صدها صدف

وقتي خروس خورشيد

از روشني خبر داد

با موج هاي دريا

صياد خنده سر داد


                       دريا به روي ساحل

                       يك مشت آب پاشيد

                       ساحل پريد از خواب

                       همراه موج خنديد


                                             صياد صورتش را

                                             با موج شستشو داد

                                             وقتي كه موج برگشت

                                             صدها صدف با او داد.

                                                                                   سروده: حسين فريدونيبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۶:۰۰ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

فراخوان جشنواره مطبوعات خليج فارس

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي هرمزگان:

مهلت ارسال آثار نخستين جشنواره ملي نشريات محلي

خليج فارس تا 25 دي ماه تمديد شد

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي هرمزگان از تمديد مهلت ارسال آثار به نخستين جشنواره ملي نشريات محلي خليج فارس تا تاريخ 25 دي ماه خبر داد.

حجت الاسلام مريدي زاده "با اشاره به مطلب بالا افزود: تمهيدات لازم جهت برگزاري هرچه بهتر نخستين جشنواره ملي نشريات محلي خليج فارس درحال انجام است كه فراخوان ارسال آثار جشنواره به تمامي استان ها و نشريات، روزنامه ها، مطبوعات سراسر كشور ارسال شده است.

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي هرمزگان اظهار كرد: با توجه به استقبال روزنامه نگاران، خبرنگاران و اهالي مطبوعات مدت زمان ارسال آثار به جشنواره ملي نشريات محلي خليج فارس به مدت 10 روز ديگر تا تاريخ 25 دي ماه تمديد شد.

وي تصريح كرد: تمامي خبرنگاران، روزنامه نگاران و عكاسان نشريات محلي كشور مي توانند آثار خودرا كه در فاصله زماني بهمن 89 تا آذر 90 در يكي از نشريات محلي كشور به چاپ رسانده اند جهت حضور در بخش مسابقه به دبيرخانه دايمي جشنواره مطبوعات خليج فارس ارسال كنند.

 حجت الاسلام مريدي زاده بيان كرد: محور هاي مسابقه شامل دو بخش عمومي " سر مقاله و ياداشت ، مقاله، گزارش، عكس خبري، مصاحبه، تيتر، خبر، طنزو كاريكاتور، صفحه آرايي،بخش ويژه صيانت از خليج فارس و بيداري اسلامي ملت هاي مسلمان " مي شود.

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي هرمزگان در ادامه گفت: شركت كنندگان بايد 3 اثر در هر زمينه را به همراه برگ درخواست شركت در جشنواره را ارسال كنند و در بخش عكس نيز، ابعاد اثر حد اقل 20×30 و حد اكثر 40×30 بر روي لوح فشرده قرار گيرد.

دبير جشنواره در پايان خاطر نشان كرد: در بخش مسابقه در هر زمينه سه اثر برتر انتخاب و به نفرات برتر لوح تقدير ، تنديس جشنواره و هداياي ارزنده تقديم مي شود و در بخش نمايشگاه نيز سه غرفه برتر معرفي و تقدير مي شوند.

متقاضيان شركت در جشنواره مي توانند آثار خود را به اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي هرمزگان  دبيرخانه جشنواره ملي نشريات محلي ارسال كنند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۵۹ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

در ساحل احساس

مجموعه شعر در ساحل احساس

اولين كتابي كه اينجانب منتشر كردم مجموعه شعري است حاوي اشعار خودم و بچه هاي با ذوق استان هرمزگان، استان فارس و برخي از دوستاني كه از ساير نقاط كشور با نشريه «بچه هاي ساحل» همكاري داشتند و شعرهايشان در نشريه به چاپ رسيده بود. من گلچيني از اين شعرها را انتخاب و در كتابي تحت عنوان «در ساحل احساس» در سال ۱۳۷۸به چاپ رساندم.

«بچه هاي ساحل» اولين نشريه ويژه كودكان و نوجوانان استان هرمزگان بود كه به صاحب امتيازي و مدير مسئولي قاسم كرمي و سردبيري اين حقير منتشر مي شد و بعد از يكسال انتشار به «اميد ساحل» تغيير نام يافت و بعد هم با سردبيري محمد حسين رفيعي فعاليت خود را ادامه داد تا اينكه به خاطر چاپ يك كاريكاتور و يك مطلب ديني توقيف گرديد و عاقبت به تاريخ پيوست.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۵۸ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

داستان كوتاه 2

بهترين يادگار

همين كه پا به درون صحن امامزاده گذاشت، اذان مغرب از بلندگوي امامزاده پخش شد. از اين كه به موقع براي نماز جماعت رسيده بود ته دلش خوشحال بود.

دست خود را بر روي سينه گذاشت و سلامي به امامزاده عرض كرد و به سوي وضوخانه رفت.

توي وضوخانه، جعفر آقا ماهيگير با پسر 10 ساله اش علي را ديد كه مشغول وضو گرفتن بود. جعفرآقا با ديدن او لبخندي زد و گفت: «سلام حاج عباس! التماس دعا.»

- «عليك السلام، محتاجيم به دعا.»

علي كوچولو هم به حاج عباس سلام كرد.

حاج عباس دستي به سر علي كوچولو كشيد و گفت: «سلامت باشي پسرم. خدا حفظت كنه.»

جعفرآقا با پسرش كه وضو گرفته بودند از وضوخانه بيرون آمدند و به سوي محل نماز جماعت حركت كردند. توي راه علي از پدرش پرسيد: «بابا ! اين آقا كي بود؟»

جعفر آقا جواب داد: «اين حاج عباس، رئيس شوراي حل اختلاف محل است. بنده خدا هيچ بچه اي هم نداره و بچه ها را خيلي دوست داره.»

 نماز جماعت مغرب و عشاء كه تمام شد، حاج عباس براي زيارت به داخل حرم امامزاده رفت و مثل هميشه شروع به خواندن زيارتنامه كرد. كار هر روزش بود. هميشه بعد از نماز جماعت مي آمد كنار ضريح امامزاده سيد مظفر (ع) و ضمن قرائت زيارتنامه و فاتحه، با وي درد دل مي كرد.

سالها بود با دلي شكسته به امامزاده مي آمد و تنها آرزويش داشتن فرزندي بود كه از وي به يادگار بماند. اما انگار خواست خداوند اين بود كه وي صاحب فرزندي نشود. با فوت همسرش در سال گذشته، اميدش براي بچه دار شدن را كاملاً از دست داد، اما هرگز از خدا گله نمي كرد و راضي بود به رضاي او.

همه بچه هاي محل را مانند فرزند خويش دوست مي داشت و سعي مي كرد هر كاري از دستش بر مي آيد براي بچه ها انجام دهد. يك مدرسه را هم با هزينه خودش براي بچه ها ساخته بود.

همان طور كه حاج عباس كنار ضريح امامزاده نشسته بود و دعا مي كرد، ناگهان فكري به ذهنش رسيد كه برق خوشحالي آن در چشمانش ديده مي شد.

با خود گفت: «چرا تا حالا به اين فكر نيفتاده ام؟!»

- «من كه هميشه دلم مي خواست پس از مرگم چيزي را از خودم به يادگار بگذارم، اين بهترين يادگار است.»

با اين فكر، شاد و خندان از جا برخاست كه برود و مقدمات وقف كردن خانه اش را جهت ايجاد يك مركز قرآني براي بچه ها فراهم كند. از حرم كه بيرون رفت نگاهي به آسمان انداخت و زير لب گفت: «خدايا به اميد تو». ستارگان آسمان هم ، پر نورتر از هميشه به روي او لبخند مي زدند.

 

نوشته: حسين فريدوني برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۵۷ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

صدف 220 منتشر شد

نشريه صدف شماره 220 منتشر شد

دويست و بيستمين شماره «صدف» نشريه محلي استان هرمزگان در 8 صفحه با حال و هواي عاشورايي و با مطالب متنوعي از قبيل خبر، گزارش، شعر، حوادث، سلامت و مقاله اي درباره تعزيه ماه محرم در بندرعباس منتشر شد. اين نشريه به صاحب امتيازي مهندس عبدالحميد دلشاد و سردبيري حسين فريدوني به چاپ مي رسد.

ايميل نشريه: sadafnews@yahoo.comبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۵۷ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع: