?>
پنجره دوجداره      طراحی ساختمان      کلینیک روانشناسی      پروفیل زد      سالن زیبایی      اجاره هیلتی      بلیط هواپیما      خرید بک لینک و رپورتاژ      قالیشویی شربت اوغلی      newsmag.press      طراحی سایت      کاشت دندان      فروش آنتی ویروس      فن کویل      خرید بازدید سایت      خرید سرور مجازی      شیشه بالکن      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بک لینک     
 تفريحي سرگرمي تفريحي سرگرمي .

تفريحي سرگرمي

سخني از سر دلسوزي

همه بايد پاسدار انقلاب اسلامي باشيم

ابتدا سوم شعبان سالروز ميلاد خجسته سومين ستاره آسمان امامت و ولايت حضرت امام حسين (ع) بزرگ پاسدار دين محمدي (ص) و روز پاسدار را گرامي مي داريم و اين روز را خدمت پاسداران واقعي اسلام و انقلاب اسلامي ايران تبريك عرض مي نماييم.

سپاه پاسداران يكي از نهادهاي انقلابي كشور است كه پس از پيروزي انقلاب و به فرمان امام راحل (ره) در سال 1357 تشكيل گرديد و دفاع از اهداف و آرمانهاي انقلاب اسلامي از وظايف اصلي آن به شمار مي رود. بنيانگذار جمهوري اسلامي در جمله معروف خويش كه فرمودند: اگر سپاه نبود كشور هم نبود، به اهميت وجود اين نهاد مقدس در نظام اسلامي اشاره كردند.

انصافاً سپاه پاسداران در طول حيات جمهوري اسلامي، چه جنگ تحميلي، چه دوران بازسازي و سازندگي و چه بعد از آن جانفشاني هاي بسياري از خود به يادگار گذاشت و اجازه نداد كه كوچكترين گزندي به نظام اسلامي ما وارد شود. اما دشمن همواره سعي در بدنام جلوه دادن اين نهاد مقدس داشته و كوشيده است چهره اين مجموعه مخلص را در نظر مردم خراب جلوه دهد زيرا مي دانند تا زماني كه سپاه هست انقلاب اسلامي نيز پابرجاست.

هوشياري رهبر معظم انقلاب و ديگر مسئولان نظام در طول 30 سال عمر انقلاب اسلامي در خنثي كردن نقشه هاي دشمنان بسيار موثر بود، كه رمز آن وحدت همه گروهها در كشور بود. اما بروز فتنه اخير  پس از انتخابات رياست جمهوري دهم  و پديد آمدن شكاف در ميان نيروهاي انقلابي بسيار نگران كننده است و نبايد به سادگي از كنار آن گذشت. بسيار ساده لوحانه است اگر بگوييم كه اتفاقي نيفتاده و همه جا امن و امان است. اينبار دشمن خيلي زيركانه وارد شده و تشخيص دوست و دشمن سخت است.

هدف اصلي دشمن از ايجاد تفرقه بين ياران انقلاب، به زانو درآوردن نظام قدرتمند جمهوري اسلامي است و  مهمترين مانع رسيدن به اين هدف را نيز سپاه مي دانند كه در صدد خدشه دار ساختن آن در نزد افكار عمومي هستند. از اين رو همه ما بايد پاسدار انقلاب اسلامي باشيم. دلسوزان نظام  بايستي اختلافات را كنار بگذارند و مثل هميشه نقشه هاي دشمنان را خنثي كنند. تندروي و لجبازي برخي گروههاي سياسي و نخبگان كشور به ضرر نظام اسلامي عزيز ما تمام خواهد شد. حفظ انقلاب از همه چيز واجب تر است. نبايد انقلاب را فداي شخص و گروه خاصي نمود. مردم معتقدند دوران تندروي به سرآمده است. اسلام دين ميانه روي است. پس مسئولان و سياستمداران ما بايد ميانه روي را در پيش بگيرند و به توصيه هاي رهبر انقلاب، بزرگان و دلسوزان نظام در جهت بازگرداندن آرامش و همدلي در سايه اتحاد و يكپارچگي توجه جدي كنند. دولتمردان ما با صعه صدر، روحيه انتقادپذيري را در خويش تقويت نمايند و از تخريب سرمايه هاي ارزشمند انقلاب پرهيز نمايند زيرا اكثر آنها براي پيروزي و تثبيت اين انقلاب زحمت كشيده اند. دشمنان ما كه تاكنون از شكست ما ناميد شده بودند اينك از  پديد آمدن اين اختلافات در ميان سران كشور بسيار خوشحالند و عرصه را بر ما تنگ تر مي كنند. اگر نخبگان و دولتمردان ما به خود نيايند آتش اين اختلافات دامن همه را خواهد گرفت و تمام دستاوردهاي اين سه دهه پرافتخار بر باد خواهد رفت. افسوس كه دشمن اصلي را رها كرده ايم و دوستان منتقد خود را دشمن مي پنداريم.  كاملا واضح است كه نه اصلاح طلبان و نه اصولگرايان از اين وضعيت راضي نيستند و شيريني پيروزي در انتخابات دهم به كام برنده و بازنده تلخ شده است. با اين وضعيت نه دولت دهم مي تواند درست كار كند و نه مردم امنيت و آرامش دارند. پيشنهادهاي خوبي از جانب برخي شخصيتها براي خروج از اين بحران ارائه شده است ولي طرفهاي مقابل با واكنش غير منطقي، اين پيشنهادات خوب را رد مي كنند. هنوز فرصت براي خروج از اين بن بست وجود دارد اما بايد همه بخواهند و مصلحت نظام را فداي مصلحت شخصي و حزبي خويش نكنند. زيرا ادامه اين روند باعث روي گرداني مردم از دين، روحانيت و ... خواهد شد.

خدايا به حق ائمه اطهار و خون شهيدان، شر اين فتنه را از سر ملت ايران دور كن.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۴۵ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

يك سئوال از مدير كل ارشاد

رسانه هايي كه اخلاق انتخاباتي را رعايت كرده اند

چگونه تشويق مي شوند؟

در آستانه انتخابات دهم رياست جمهوري مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان هرمزگان گفته بود رسانه هايي كه اخلاق مطبوعاتي را رعايت كنند مورد تشويق قرار خواهند گرفت.

انتخابات با تمام فراز و نشيب هايش تمام شد و هر چند برخي از مطبوعات نيز به دليل عدم رعايت اين اخلاق انتخاباتي قرباني شدند يا ضربه شديد خوردند و با گذشت چند هفته از انتخابات هنوز منتشر نشده اند، اما بيشتر مطبوعات سعي كردند اخلاق مطبوعاتي را به بهترين شكل رعايت كنند و  فضايي جهت حضور حداكثري مردم در انتخابات را فراهم آورند.

مطبوعات استان هرمزگان به دليل مشكلات مالي و ... به سختي به حيات خود ادامه مي دهند و انتظار دارند كه از سوي وزارت ارشاد حمايت بيشتري از آنها صورت بگيرد.

اما اكنون اين سئوال مطرح است كه آن دسته از مطبوعاتي كه اخلاق انتخاباتي را رعايت كرده اند چگونه مورد تشويق قرار خواهد گرفت؟ شنيديم كه مسئولان ارشاد گفته اند نشرياتي كه اقدام به چاپ منشور اخلاقي انتخابات نموده اند تشويق مي شوند. شايد نشرياتي باشند كه منشور اخلاقي انتخابات را چاپ كرده باشند ولي اخلاق انتخاباتي را رعايت نكرده اند. اما در مقابل نشرياتي باشند كه اخلاق انتخاباتي را رعايت كرده باشند ولي منشور اخلاقي انتخابات را چاپ نكرده اند. پس نبايد چاپ منشور اخلاقي انتخابات معياري براي تشويق كردن باشد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۴۴ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

واقعيت هاي دنياي رسانه

بازار رسانه هاي بيگانه دوباره بي رونق شد

با فروكش كردن اعتراضات مردمي پيرامون انتخابات و ... در ايران مجدداً بازار راديوهاي بيگانه و شبكه هاي ماهواره اي بيگانه بي رونق شده و گردانندگان اين بنگاههاي سخن پراكني مرتباً از مردم ايران مي خواهند كه باز هم به خيابانها بيايند و اعتراض خود را نسبت به رويدادهاي مختلف در ايران بيان كنند.

هر چند ملت ايران مي دانند كه اين بنگاههاي خبري با هدف ضربه زدن به انقلاب اسلامي راه اندازي شده اند و قابل اعتماد نيستند ولي به دليل عدم وجود رسانه هاي بي طرف در كشور، متاسفانه گاهي اوقات كه مردم از مسائل داخلي كشور ناراضي هستند به اين راديوها و شبكه هاي تلويزيوني ماهواره اي روي مي آورند، اما خيلي زود به ماهيت پليد آنها پي مي برند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۴۴ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

شعر نو

بلنداي غرور

مي وزد

سبز، سفيد، سرخ

بر بلنداي غرور

***

اينجا ايران است

صداي ايمان

                صلح

                     عشق و ايثار!

سروده: حسين فريدونيبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۴۳ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

حرف دل

  حرف و حديث هاي مردم پس از انتخابات دهم چيست؟

پرونده دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري با تاييد نهايي شوراي نگهبان بسته شد، اما حرف و حديث هاي آن همچنان ادامه دارد و به نظر نمي رسد كه پرونده آن نزد افكار عمومي بسته شود.

من سياستمدار نيستم و از سياست هم چيز زيادي نمي دانم ولي هميشه طرفدار ميانه روي بوده و هستم و معتقدم افراط و تفريط در هيچ امري ما را به سرمنزل مقصود نمي رساند. تصميم داشتم پس از حوادث تلخ انتخابات دهم، دور سياست خط قرمز بكشم و از اين پس فقط در زمينه فرهنگ و هنر قلم بزنم ولي چيزي روي دلم سنگيني مي كرد و بايد حرف دلم را مي زدم.

 من دلم براي انقلاب اسلامي كه با جانفشاني ها و فداكاريهاي هزاران مرد و زن اين مرز و بوم به ثمر نشسته مي سوزد. دوست ندارم خون شهيدان عزيزمان پايمال شود. در جريان انتخابات، سخنان ناروايي از سوي هر دو جناح مطرح شد كه تاسف بار بود و باعث خوشحالي دشمنان انقلاب گرديد. اما هر چه بود به خاطر حفظ نظام اسلامي و خون شهدا، بايد به اعتراضات پايان داد. حق با هر طرف كه باشد چون هدف همه خدمت به مردم و جامعه است بايد گذشت كنند. بالاخره ماه هميشه پشت ابر نمي ماند و يكروز حقيقت آشكار خواهد شد.

با توجه به حرفه خبرنگاري بنده و بخاطر ارتباط با اقشار مختلف مردم، شاهد واكنش هاي متفاوتي در رابطه با رويدادهاي پس از انتخابات بوده و هستم و در اينجا به ذكر برخي ديدگاههاي مردم در اين باره مي پردازم به اميد آنكه مسئولان كشور نسبت به آحاد جامعه بي تفاوت نباشند و پاسخي قانع كننده براي افكار عمومي ارائه دهند.

-        برخي از مردم عقيده دارند تمام كانديداهاي رياست جمهوري دهم متعلق به نظام بوده و نسبت دادن آنها به بيگانگان اجحاف به آنهاست. هر كدام از آنها كه انتخاب مي شدند با مخالفت بيگانگان مواجه بودند.

-        برخي از مردم معتقدند دشمنان انقلاب هميشه با هدف ضربه زدن به انقلاب اسلامي از مخالفين نظام حمايت كرده و مي كنند و برايشان مهم نيست كه حرف مخالفان به حق هست يا نيست.

-        برخي از مردم عقيده دارند كانديداهاي اصلاح طلب كه مورد حمايت دولتمردان خارجي و رسانه هاي بيگانه قرار گرفتند بايد از حمايت آنها بيزاري مي جستند.

-        برخي از مردم معتقدند دموكراسي واقعي در كشورهاي غربي وجود ندارد و حقوق بشر به هيچ وجه رعايت نمي شود ولي كشور ما را به نقض حقوق بشر متهم مي كنند.

-        برخي از مردم عقيده دارند عده زيادي از ضد انقلابيون، خود را تحت عنوان حاميان موسوي و كروبي جا زده بودند تا از آب گل آلود ماهي بگيرند و ممكن است عده ديگري از آنها نيز خود را حامي احمدي نژاد معرفي كنند. پس بايد خيلي هوشيار بود.

-        برخي از مردم معتقدند صدا و سيماي جمهوري اسلامي بايد بي طرفانه خبر رساني كند كه هيچيك از گروهها نيازي به رسانه هاي خارجي نداشته باشند و بتوانند از طريق رسانه ملي حرف خود را بزنند .

-        برخي از مردم عقيده دارند همه اعتراض كنندگان به نتيجه انتخابات خواهان براندازي نظام نيستند و  اگر به خواسته هاي آنها بي توجهي شود از مسئولان نظام نااميد مي شوند و از اين پس حضوري چشمگير در صحنه ها نخواهند داشت.

-        برخي از مردم معتقدند اگر كساني كه مورد حمايت راديوهاي بيگانه قرار مي گيرند، به حق نيستند پس چرا در زمان طاغوت همين راديوهاي بيگانه از نهضت امام خميني (ره) و مردم انقلابي ايران حمايت مي كردند؟

-        برخي از مردم عقيده دارند نمي توان منكر كاستيها در دولتهاي گذشته بود اما ناديده گرفتن خدمات دولتهاي قبل در طول 30 سال انقلاب دور از انصاف است.

-        برخي از مردم معتقدند هر ايراني آزاده بر مردم ايران حكومت كند بهتر از اين است كه دست نشاندگان بيگانه بر ملت ما حكومت كنند زيرا تجربه ثابت كرده هيچ بيگانه اي دلسوز مردم ما نيست و با هدف غارت ثروت ملتها در امور داخلي كشور ها دخالت مي كنند. نمونه بارز آن كشور عراق و افغانستان است.

-        برخي از مردم عقيده دارند هر چند بعضي از سياستهاي اجرايي دولت نهم ناپخته بود ولي توجه ويژه به محرومين، باعث پيروزي دكتر احمدي نژاد در اين انتخابات شد.

-        برخي از مردم معتقدند مواضع تند ضد اسرائيلي دكتر احمدي نژاد بسيار بجا و شايسته است و بايد اسرائيل از صحنه روزگار حذف شود، زيرا واقعا يك غده سرطاني است.

-        برخي از مردم عقيده دارند ايران نمي تواند با همه دنيا قطع رابطه كند اما نيازي به برقراري رابطه  با آمريكا نيست زيرا بدون آمريكا بهتر مي توانيم پيشرفت كنيم.

-        برخي از مردم معتقدند نيروهاي بسيج و سپاه حافظ اصلي انقلاب اسلامي هستند و نبايد تهمتهاي ناروا به آنها نسبت داد، زيرا همان طور كه امام راحل (ره) فرمودند: اگر سپاه نبود كشور هم نبود.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۴۲ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

معرفي كتاب

شعري از حسين فريدوني

در كتاب مثل مهتاب و ستاره

" مثل مهتاب و ستاره " عنوان كتابي است كه در حوزه شعر كودك و نوجوان و به كوشش سيد احمد ميرزاده - شاعر ، منتشر شده است .

 در اين كتاب ، از شاعراني چون محمد عزيزي " نسيم " ، " مهدي طهوري ، تقي متقي ، رودابه حمزه اي ، سيد سعيد هاشمي ؛ محمود پوروهاب ، حسين فريدوني فداغي و ... ، اشعاري با موضوع امام علي ( ع ) ويژه گروه سني نوجوانان آمده است .

در اشعار ياد شده ، به زندگي ، وارستگي شخصيت ، يتيم نوازي و ستم ستيزي ، آزادگي و شهادت حضرت علي ( ع ) اولين امام بزرگوار متقيان اشاره هاي صريح شده است .

كتاب " مثل مهتاب و ستاره " با 5000 شمارگان ، 550 تومان بهاي پشت جلد 32 صفحه و 14 شعر از شاعران كودك و نوجوان كشور از سوي نشر به نشر ، وابسته به آستان قدس رضوي روانه بازار كتاب و ادبيات شده است .
 برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۴۱ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

مرگ بر آمريكا را فراموش نكنيم

نيازي به رابطه با آمريكا نداريم

اين روزها بيشتر بحثهاي سياسي مسئولان كشور و صاحب نظران بر سر برقراري رابطه با شيطان بزرگ آمريكاست. اما نبايد فراموش كنيم كه امام خميني (ره) همواره از عدم برقراري رابطه با آمريكا سخن مي گفت و آنرا به رابطه گرگ و ميش تعبير مي كرد.

 آمريكا هيچگاه دلش براي ما نمي سوزد و هميشه در فكر ضربه زدن به ما بوده و خواهد بود. به عقيده اين حقير آمريكا به دليل اينكه از راههاي تهديد و تحريم نتوانست به اهداف شوم خود براي سرنگوني انقلاب اسلامي دست يابد اكنون مي خواهد از راه دوستي وارد شود و ناجوانمردانه به ما ضربه بزند. لذا بايد ما هوشيار باشيم و فريب وعده هاي رنگارنگ اوباما رئيس جمهور جديد آمريكا را نخوريم.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۴۱ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

شعر

 (يك سبد گلهاي خوبي)

نامه ات اي دوست آمد

باز با باد بهاري

ناگهان خنديد قلبم                                         

چون گل شاد بهاري

                                                      

چشم من از ديدن آن

مثل رنگ آسمان شد

نامه ات بين من و تو

چون پل رنگين كمان شد

 

حرفهاي دلنشينت

مهربان بود و صميمي

نامه ات را مي گذارم

پيش آن عكس قديمي

 

دشت با احساس قلبم

شد شكوفا از محبت

اي گل خوشبو كجايي؟

با تو دارم باز صحبت

 

قاصدك را مي فرستم

باز با باد جنوبي

هديه اي دارم برايت

يك سبد گلهاي خوبي

 (سروده: حسين فريدوني)برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۳۹ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

حماسه دهم

حفظ وحدت بعد از انتخابات لازمه جامعه ماست

بالاخره انتخابات دهم رياست جمهوري اسلامي با حضور گسترده مردم در پاي صندوق هاي راي به پايان رسيد و طبق اعلام نتيجه انتخابات از سوي وزارت كشور، دكتر احمدي نژاد با كسب اكثريت آراء به پيروزي رسيد و دوباره به عنوان رئيس جمهور ايران انتخاب شد. البته پيروز واقعي مردم هستند كه حماسه ديگري آفريدند.

يكي از ويژگيهاي تبليغاتي اين دوره، انجام مناظره بين كانديداهاي رياست جمهوري بود كه به شفافيت مواضع كانديداها كمك كرد و باعث شد مردم شناخت بيشتري از كانديداها و برنامه هاي آنان پيدا كنند.

اما در برخوردهايي كه من به عنوان يك خبرنگار با بسياري از مردم داشتم به اين نتيجه رسيدم كه نوعي نگراني از آينده در چهره و حرفهاي مردم ديده مي شود. برخي از مردم كه دلسوز نظام نيز هستند معتقدند زير سئوال بردن تعدادي از  سران نظام در برخي مناظرات اقدامي ناپسند بود و وحدت ملي را خدشه دار كرد. مردم از ايجاد تفرقه و درگيري هاي سياسي در كشور نگران هستند ولي اميدوارند كه با رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب اين اختلافات برطرف و باز هم دوستي و مهرباني در جامعه حكم فرما شود. حضور تمام كانديداها در اين انتخابات باعث گرمي رقابتها و حضور بيشتر مردم در صحنه انتخابات شد و اگر آنها نبودند شايد مردم انگيزه چنداني براي اين حضور باشكوه نداشتند. لذا سه كانديداي ديگر نيز نبايد احساس شكست كنند زيرا دين خود را ادا كردند و در اين پيروزي سهيم هستند. طرفداران آنها نيز بايد از اغتشاش بپرهيزند. اكنون حفظ وحدت لازمه جامعه ماست و با توجه به اينكه تب و تاب تبليغات انتخاباتي فروكش كرده، بايستي تلخي ها را فراموش كنيم و به آينده اي بهتر براي ايران اسلامي بينديشيم.

زيرا: چو ايران نباشد تن من مباد .برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۳۸ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

گامرون 168 منتشر شد

جديدترين شماره نشريه گامرون در روز يكشنبه ۱۷ خرداد ۸۸ با مطالبي متنوع به مدير مسئولي علي تيماس و سردبيري حسين فريدوني فداغي منتشر شد.

نشاني نشريه: بندرعباس - صندوق پستي ۳۹۴۸/۷۹۱۴۵ تلفن: ۶۶۶۴۶۲۶ - ۰۷۶۱برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۳۸ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع: