نرده استیل   رام گوشی   سیگنال فارکس   سایت بتکارت   Betcart   بتکارت   لایسنس رایگان نود 32   یوزر پسورد نود 32   سئو سایت   سفارش رپورتاژ آگهی   لایسنس نود32   آپدیت نود 32   بک لینک   
 تفريحي سرگرمي تفريحي سرگرمي .

تفريحي سرگرمي

برگزاري جشنواره مطبوعات محلي در بندرعباس

پنجمين جشنواره و نمايشگاه مطبوعات محلي سراسر كشور بهمن ماه امسال

در بندرعباس برگزار مي شود

مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان هرمزگان در يك نشست هم انديشي با مديران و سردبيران مطبوعات محلي استان از برگزاري جشنواره و نمايشگاه مطبوعات سراسر كشور در بهمن ماه سال جاري در بندرعباس خبر داد.

علي مريدي زاده افزود: هر سال جشنواره و نمايشگاه مطبوعات منطقه اي خليج فارس با شركت مطبوعات استانهاي ساحلي كناره خليج فارس در يكي از استانهاي جنوبي برگزار مي شد كه اولين آن در بندرعباس، سپس در بوشهر و زاهدان و چهارمين آن هم در اهواز برگزار شد و قرار بود امسال بار ديگر در استان هرمزگان برگزار شود، اما مسئولان وزارت ارشاد بر حضور همه استانهاي كشور در چنين جشنواره اي كه مزين به نام خليج فارس هست تاكيد دارند. از اين رو از امسال اين نمايشگاه و جشنواره به صورت سراسري برگزار مي گردد و جزئيات و شرايط شركت در اين جشنواره بزودي طي فراخواني اعلام خواهد شد.

 شايان ذكر است پايه گذار اين جشنواره اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان هرمزگان بوده و در چهار جشنواره گذشته مطبوعات استانهاي كرمان، خراسان جنوبي، چهارمحال و بختياري و فارس نيز به عنوان ميهمان حضور داشتند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۵۶ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

حق داريم آمارهاي مسئولان را باور نكنيم

حتماً خبرنگاران هرمزگان دليل اجرا نشدن اين مصوبه را

از رئيس جمهور خواهند پرسيد

دور چهارم سفر هيئت دولت به استان هرمزگان نزديك است و مسئولان استان سخت در تكاپو هستند تا آمار و گزارشي از اجراي مصوبات دور سوم و مصوبات اجرا نشده دوره هاي گذشته را تهيه و منتشر كنند و دليل به تعويق انداختن سفر هيئت دولت به استان نيز تغيير استاندار بود.

بدون شك مسئولان استان طبق دوره هاي قبل اعلام مي كنند كه نزديك به 100 درصد مصوبات سفرهاي هيئت دولت به استان اجرا شده و يا در دست اقدام است و ما اهالي رسانه نيز بدون پرس و جو و چشم و گوش بسته تمام حرفهاي مسئولان محترم را با آب و تاب فراوان در نشريات و رسانه هاي مختلف انعكاس مي دهيم و به گفته هاي مسئولان هم اطمينان كامل داريم كه هر چه گفتند صحيح است.

اما اين بار به دليل اين كه يكي از مصوبات دور سوم سفر هيئت دولت راجع به اختصاص بخشي از اعتبارات فرهنگي به رسانه ها و احداث فرهنگسراي رسانه بود و خودمان اجرا نشدن آنرا كاملا لمس كرديم حق داريم كه بقيه آمارهاي مسئولان را هم باور نكنيم و با ترديد به آنها بنگريم.

دو سال از تصويب اين مصوبه گذشت و آخر هم متوجه نشديم مسئول اجراي اين مصوبه چه ارگاني است؟! استانداري، ارشاد، صدا و سيما و يا ...؟

سئوال ما اين است كه اگر قرار بود اجرا نشود پس چرا تصويب شد؟

اميدواريم استاندار جديد هرمزگان و مدير كل جديد ارشاد تا قبل از سفر هيئت دولت به استان پيگير اجراي اين مصوبه باشند، زيرا حتماً خبرنگاران دليل اجرا نشدن آنرا از رئيس جمهور خواهند پرسيد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۵۵ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

گزارشي از هجدهمين نمايشگاه مطبوعات

بازديد خبرنگاران هرمزگان از هجدهمين نمايشگاه مطبوعات

 هر سال موسم نمايشگاه مطبوعات كه مي رسيد با هزينه خودمان راهي تهران مي شديم و ضمن بازديد از نمايشگاه، با همكاران و دوستان مطبوعاتي ديداري تازه مي كرديم. امسال نيز هجدهمين نمايشگاه مطبوعات از سوم تا دهم آبان ماه در مصلي امام خميني (ره) تهران برپا شد و ارشاد با هزينه خودش 40 نفر از خبرنگاران و اهالي رسانه را به نمايشگاه مطبوعات اعزام كرد كه اقدامي شايسته و درخور تحسين بود. ما نيز در تاريخ هفتم آبان به اتفاق ديگر دوستان با قطار عازم تهران شديم و صبح روز بعد به نمايشگاه رسيديم. هواي تهران ابري بود و باران نم نم مي باريد و طراوت و شادابي خاصي به ما تزريق مي كرد. در بندرعباس كه از بس سالهاي خشك و بي باران را تجربه كرده ايم كم كم باران برايمان به خاطره تبديل شده است.

به هر حال زير باران لطيف تهران قدم به نمايشگاه مطبوعات گذاشتيم و يكراست به غرفه اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان هرمزگان رفتيم و همكاران ارشادي با خوشحالي به استقبالمان آمدند و با چاي، آب ميوه و كيك و ... از ما پذيرايي كردند. بعد از اينكه خستگي از تنمان خارج شد به بازديد از نمايشگاه پرداختيم. در ميان غرفه هاي روزنامه ها چشممان به غرفه روزنامه دريا نيز افتاد و از اينكه به جز غرفه اداره كل ارشاد هرمزگان، نماينده ديگري از استان نيز در اين نمايشگاه حضور داشت خوشحال شديم. كاش روزنامه صبح ساحل، نداي هرمزگان و ... نيز اقدام به ايجاد غرفه كرده بودند. حتي ما هم مي توانستيم غرفه اي به عنوان نشريه صدف در نمايشگاه داير كنيم ولي افسوس كه از اين كار غافل بوديم. اما اميدواريم بتوانيم در نوزدهمين نمايشگاه مطبوعات غرفه اي را داير كنيم. حضور نشريات در نمايشگاه مطبوعات علاوه بر كسب تجربيات ارزنده براي دست اندركاران آن، تاثيرات مثبتي براي هر نشريه نيز خواهد داشت.

البته انتهاي نمايشگاه را براي غرفه نشريات استاني تعيين كرده بودند كه مناسب نبود. بايد مطبوعات استانها در ابتداي نمايشگاه باشند تا همه بازديد كنندگان به محض ورود به نمايشگاه، آنها را ببينند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۵۴ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

قصه كوتاه

نگراني پدر بزرگ

باران به شدت مي باريد و از چند جاي سقف اتاق چكه مي كرد. مادر در حالي كه مرتب ظرف هايي مي آورد و در محل هايي كه آب چكه مي كرد مي گذاشت تا فرش ها خيس نشود گفت: «اين كه نشد كار، فكري به حال اين چكه ها بكنيد شايد حالا حالاها باران بند نيامد». پدر رو به پدر بزرگ كه در حال قليان كشيدن بود كرد و گفت: «بهتر است سري به پشت بام بزنم و با مقداري گچ درزهاي روي پشت بام را مسدود كنم كه ديگه چكه نكنه».

پدر بزرگ با نگراني از لاي در نگاهي به بيرون انداخت و گفت: رعد و برق شديدي است صبر كن كمي هوا سبك تر شود. پدر جواب داد: «ديگه نميشه صبر كرد». و در آن هواي باراني از اتاق بيرون زد. از انباري مقداري گچ برداشت و سريع  از پله ها بالا رفت. با پاشيدن گچ بر روي درزهاي پشت بام بعضي از چكه ها كمتر شد، اما شدت باران به حدي بود كه هيچي جلودارش نبود.

پدر بزرگ كه نگراني در چهره اش هويدا بود قليان را رها كرد و خود را به در اتاق رساند و در حالي كه آسمان را نگاه مي كرد پدر را صدا زد و گفت: «پسرم زود بيا پايين». صداي پدر آمد كه جواب داد: «هنوز كارم تمام نشده، صبر كن مي آيم.»

پدر بزرگ به داخل اتاق برگشت و كمي قدم زد و دوباره خود را به آستانه در رساند و با صداي بلندتري گفت: «پسرم چرا نمي آيي؟ بيا كه خطرناك است». پدر دوباره گفت: «اجازه بده كارم را تمام كنم مي آيم.» پدر بزرگ هر چه منتظر ماند از آمدن پدر خبري نشد. باران و رعد و برق شدت بيشتري مي يافت و  نگراني پدر بزرگ نيز انگار هر لحظه بيشتر مي شد. پدر بزرگ هر چه فرياد مي زد كه پدر به اتاق برگردد، بي فايده بود. ناگهان ديدم كه پدر بزرگ قنداقه علي كوچولو را از داخل گهواره برداشت و در آن هواي باراني از اتاق بيرون رفت و رو به پدر كرد و گفت: «اگر بچه ات را دوست داري سريع بيا پايين». پدر كه از بالا نظاره گر بود با ديدن قنداقه علي كوچولو داد زد: «پدر! اون بچه را سريع ببر داخل اتاق، سرما مي خورد». پدر بزرگ گفت: «تا وقتي نيايي پايين، او را نمي برم».

پدر كه اين صحنه را ديد سريع همه چيز را رها كرد و سراسيمه از پله ها پايين آمد. پدر بزرگ هم قنداقه علي كوچولو را كه در حال گريه كردن بود به داخل اتاق آورد. پدر در حالي كه كاملا خيس شده بود خود را به اتاق رساند و رو به پدر بزرگ كرد و گفت: «پدر! اين چه كاري بود كه كردي؟ بچه سرما مي خورد و مريض مي شود».

پدر بزرگ لبخندي زد و گفت: «تو نگران سلامتي بچه ات هستي، چه طور توقع داري من نگران سلامتي بچه ام نباشم! چقدر صدايت زدم كه بيا پايين، چرا نمي آمدي؟ تو هم سرما مي خوري و مريض مي شوي».

پدر با شنيدن اين حرف خنده اش گرفت، دست پدربزرگ را بوسيد و گفت: «واقعاً مهر بچه هميشه در دل هر پدر و مادري است و  جانشان را فداي او مي كنند».

                                                                            به قلم: حسين فريدونيبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۵۴ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

از تعاوني مسكن خبرنگاران چه خبر؟

اعضاي تعاوني مسكن خبرنگاران، فعلا پول واريز نكنند

هفته گذشته رئيس سازمان مسكن و شهرسازي استان هرمزگان به اتفاق تعدادي از اعضاي تعاوني مسكن خبرنگاران استان با حضور در محل احداث اين پروژه، از نزديك روند پيشرفت اين پروژه را مورد بازديد قرار دادند و دلايل عدم پيشرفت آنرا از پيمانكار مربوطه جويا شدند. اعضاي تعاوني با حضور در اين جلسه نارضايتي شديد خود را اعلام كردند و گفتند: عليرغم اينكه تاكنون اعضا حدود 9 ميليون تومان سهم آورده خود را به حساب تعاوني مسكن واريز كرده اند، باز هم هيئت مديره تعاوني خواستار واريز 2 مليون تومان ديگر از سوي اعضا شده اند كه با عدم پيشرفت منطقي پروژه، تمايلي به واريز مبالغ ديگر ندارند.

مهندس دستوان رئيس سازمان مسكن و شهرسازي استان نيز درخواست واريز مجدد از سوي اعضا را در اين شرايط منطقي ندانست و گفت: اعضاي تعاوني فعلا پول واريز نكنند. وي از پيمانكار خواست كه با اخذ وام مسكن بانك مسكن و سرمايه گذاري خويش، به روند ساخت پروژه شتاب بيشتري ببخشد و حداقل آنرا به سقف برساند، چنانچه باز هم نياز بود در مورد افزايش سهم آورده اعضا تصميم گيري شود.

حاجي زاده مدير عامل تعاوني مسكن نيز با بيان اينكه متوسط آورده اعضا تاكنون در ازاي هر عضو اين تعاوني بالاي 8 ميليون تومان است، گفت: جمع كل آورده اعضا بالغ بر 600 ميليون تومان است كه اين رقم صرف اخذ مجوزها، پرداخت به مشاور و اصلاح اشتباهات فني (به ويژه در خاكبرداري غيراصولي در پي) توسط هيئت مديره سابق شده است.  وي افزود: ارزش پروژه 2/5 ميليارد تومان است و اين يعني اينكه دست كم پيمانكار بايد 200 ميلون تومان آورده داشته باشد  اما ظاهراً اين پيمانكار با مشكل مالي و ارائه ضمانتنامه بانكي مواجه است.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۵۳ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

انتخابات مجلس نهم نزديك است

آيا فتنه ديگري در راه است؟

دوازدهم اسفندماه سال جاري زمان برگزاري انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي است و از مدتها پيش تحركاتي از سوي احزاب و گروههاي سياسي و افرادي كه تمايل حضور در رقابتهاي انتخاباتي دارند آغاز شده و روز به روز بر اين تحركات افزوده مي شود.

كمتر از پنج ماه ديگر به انتخابات مجلس مانده است و مردم با دلهره و نگراني، خود را براي شركت در يك آزمون دشوار ديگر آماده مي كنند. دلهره و نگراني مردم به خاطر اين است كه نكند اين انتخابات نيز مانند انتخابات دوره دهم رياست جمهوري، يك فتنه جديد را به دنبال داشته باشد. مردم ما از انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري خاطره تلخي دارند و ممكن است همين امر نيز موجب عدم مشاركت حداكثري مردم در انتخابات شود. به احتمال قوي هنوز هم برخي افراد هستند كه به نتايج انتخابات دهم معترض بوده و خواهان احقاق حقوق از دست رفته خود و احزابشان باشند. شيوه برخورد با معترضين، اعتماد عمومي را خدشه دار كرد و تاكنون اقدامي براي بازگرداندن اين اعتماد از دست رفته نشده است. اگر بخواهيم فتنه سال 88 را ريشه يابي كنيم بايد به خارج شدن رقابت كانديداها از اخلاق و آموزه هاي ديني اشاره كنيم. انسان اگر در همه كارها، خدا را در نظر داشته باشد و براي رضايت خداوند قدم بردارد هرگز از مسير حق منحرف نمي شود و اعمالش سبب بروز فتنه و آشوب در جامعه نخواهد شد. مردم از افراد شناخته شده اي مثل ميرحسين موسوي، مهدي كروبي و محمود احمدي نژاد انتظار چنين رفتارهايي كه خارج از موازين اسلامي بود را نداشتند. مگر اين پست و مقامها چقدر ارزش دارد كه انسان، خدا را فراموش كند و براي رسيدن به قدرت دست به هر كاري بزند؟ برخي كانديداهاي رياست جمهوري، در مناظره هايشان تمام دستاوردهاي انقلاب و نظام اسلامي كه با تلاش هاي رهبر و دولتمردان گذشته و جانفشاني هاي ملت به دست آمده بود را بر باد دادند و دل دشمنان انقلاب را شاد كردند. اين ها در مقابل خون شهدا مسئولند و بايد جوابگو باشند. كانديداهاي شكست خورده بايد همه چيز را به خدا واگذار مي كردند. احمدي نژاد هم مي توانست براي جلوگيري از بروز فتنه، رقباي خود را با احترام به محل كار خود دعوت مي كرد و ضمن گوش دادن به حرفهايشان، به آنها مي گفت: اگر به نتايج انتخابات شك داريد من حرفي ندارم و حاضرم انتخابات مجدد برگزار شود. شايد با اين برخورد متواضعانه، آنها هم از پافشاري بر تقلب بودن در انتخابات دست بر مي داشتند و چنانچه فرضاً از خواسته خود دست بر نمي داشتند باز هم با برگزاري انتخابات مجدد، اين همه هزينه بر كشور تحميل نمي شد. ملت ما به افرادي مثل شهيد بهشتي نياز دارد كه مي گفت: ما شيفتگان خدمتيم نه تشنگان قدرت.

 مطمئناً جريان انحرافي كه اقدامات آنها روز به روز آشكارتر مي شود اين سناريو را طراحي كرده بود كه نظام اسلامي را با حيله از درون دگرگون و از مسير اصلي خود منحرف كنند كه خوشبختانه با هوشياري رهبر معظم انقلاب، سپاه و علماي دلسوز ، نقشه هاي جريان انحرافي كم كم بر ملا شد و اميدواريم ملت نيز هوشيار باشد و اجازه ندهد فتنه ديگري از راه برسد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۵۲ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

مشكلات اساسي مطبوعات هرمزگان

اگر وظيفه دولت نيست كه از نشريات حمايت كند،

وظيفه نشريات هم نيست كه از دولت حمايت كنند!

چند هفته پيش گزارشي راجع به مطبوعات استان هرمزگان توسط خبرگزاري مهر تهيه شده بود كه به بررسي برخي آسيب هاي اين حوزه پرداخته بود. هر چند گزارش كاملي نبود اما بالاخره حاوي نكات جالب و قابل تاملي بود كه مي تواند مورد استفاده مديريت جديد فرهنگ و ارشاد اسلامي هرمزگان قرار گيرد و احياناً فكري اساسي به حال مطبوعات استان كنند. نكات ديگري كه به نظر اين حقير مي رسد نيز به اين گزارش مي افزايم.

نخست بايد عرض كنم با توجه به بعد مسافت استان هرمزگان با مركز كشور و عدم وجود چاپخانه مجهز مطبوعات و فقر ديگر امكانات نرم افزاري و سخت افزاري، رشد و توسعه مطبوعات هرمزگان بسيار چشمگير و قابل تحسين است. اين پيشرفتها بيشتر نتيجه تلاش و همت شبانه روزي دست اندركاران علاقمند در مطبوعات استان بوده كه از صفر شروع كرده اند و خود را به اينجا رسانده اند.

اعتراف مي كنيم كه هنوز يك نشريه قوي مانند نشريات شيراز يا مشهد نداريم اما توسعه و رشد مطبوعات استان در چنين شرايطي بد نبوده و در حال حاضر از مطبوعات برخي استانها نيز جلوتر هستند. با تحقيقاتي كه انجام داده ام به اين نتيجه رسيده ام كه نشريات استانهاي كرمان، يزد، سيستان و بلوچستان، كردستان، ايلام، زنجان، همدان، كهكيلويه و بوير احمد و چهارمحال و بختياري نيز وضعيتي بهتر از ما ندارند.

فقر در محتوا، مشكل اقتصادي، كمبود نيروي متخصص و ديگر ضعفهايي كه در مطبوعات استان هرمزگان وجود دارد ناشي از عدم وجود زير ساختهاي لازم در استان، عدم گسترش فرهنگ مطالعه در بين مردم و عدم حمايت اصولي مسئولان از نشريات است.

نكته ديگر اينكه يارانه پرداختي از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به مطبوعات بسيار ناچيز است و موجب توسعه همه جانبه در مطبوعات نمي شود. هر چند برخي معتقدند وظيفه دولت نيست كه از نشريات حمايت كند و نشريات بايستي بدون وابستگي به دولت روي پاي خود بايستند، اما در پاسخ به اين حرف بايد گفت: پس وظيفه نشريات هم نيست كه از دولت حمايت كنند. هنگامي كه دولت توقع دارد نشريات ضعفهاي دولت را بزرگ نكنند و به تعريف و تمجيد از اقدامات دولت بپردازند دولت هم بايد از نشريات حمايت كند. زيرا اگر به بولتن ادارات تبديل شوند، اقبال مردمي را از دست خواهند داد و قادر به ادامه فعاليت نخواهند بود. متاسفانه علي رغم حمايت تمام و كمال نشريات استان هرمزگان از دولت، برخي از هفته نامه هاي استان از آگهي هاي دولتي هم محروم شده اند. چندي پيش تعدادي از نشريات نامه اي به اداره كل بازرسي هرمزگان نوشتند كه شايد ارشاد و ديگر ادارات رعايت عدالت را در دادن آگهي به نشريات داشته باشند اما نتيجه معكوس داشت و ظاهراً بايد به اين نتيجه برسيم كه اعتراض هم نمي توان كرد!

در ادامه گزارش خبرگزاري مهر را بخوانيد:

هرمزگان 18 نشريه محلي داردبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۵۱ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

سومين شماره صدف قشم منتشر شد

انتشار سومين شماره نشريه صدف قشم

سومين شماره نشريه صدف قشم كه شماره  ۲۰۶ نشريه محسوب مي شود با مطالبي جنجالي و متنوع منتشر شد. در اين شماره از صدف قشم مصاحبه اي با رئيس شوراي شهر قشم چاپ شده كه از قول آقاي پورمولوي آمده: دخالت سازمان منطقه آزاد قشم در مديريت شهري عرصه را بر مردم جزيره تنگ كرده است. از گفته هاي رئيس شوراي شهر قشم اين گونه استنباط مي شود كه مسئولان دولتي و مردم اين جزيره از دخالتهاي نابجاي سازمان منطقه آزاد قشم در امور اجرايي و مديريت شهري به تنگ آمده و حتي به همين دليل كارگران شهرداري نيز دست به اعتصاب زدند و اگر مسئولان به داد مردم قشم نرسند ممكن است وضع وخيم تر شود و كار به جاهاي باريكتر نيز برسد. زيرا با اين وضعيت نه شهرداري و نه شوراي شهر و نه حتي فرمانداري قشم هيچگونه اختياري ندارند و به ارگانهايي تشريفاتي تبديل شده اند. ضمنا در اين شماره هشدارهاي امام جمعه اهل سنت قشم خطاب به مسئولان امنيتي نيز به چاپ رسيده كه جاي تامل دارد.

نشريه صدف قشم به كوشش ايرج اعتمادي نويسنده و خبرنگار فعال در جزيره قشم با مدير مسئولي عبدالحميد دلشاد و سردبيري حسين فريدوني منتشر شده است.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۵۰ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

ارتقاء مسئوليت احمد راستي

رياست احمد راستي بر سه اداره مهم هرمزگان

 

با ادغام سه وزارتخانه كار، رفاه و تعاون و راي اعتماد نمايندگان مجلس به دكتر شيخ الاسلامي كه فردي لايق و دوست داشتني است به عنوان وزير جديد تعاون، كار و رفاه اجتماعي، كليه مديران كل تعاون و تامين اجتماعي استانها بركنار  و مديران كل كار استانها بر اين سه اداره حاكم شدند. ظاهرا ادارات تعاون و تامين اجتماعي به عنوان زير مجموعه اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي فعاليت خود را ادامه خواهند داد. از اين رو اكنون احمد راستي فرماندار سابق بندرعباس و مشاور وزير كار، رئيس سه اداره مهم استان هرمزگان شده است.

جا دارد ارتقاء مسئوليت وي را به ايشان تبريك عرض نموده و برايشان آرزوي توفيق روز افزون داشته باشيم.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۴۹ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

صدف ويژه بندرلنگه منتشر شد

صدف شماره ۲۰۳ ويژه بندرلنگه منتشر شد

دويست و سومين شماره نشريه صدف ويژه شهرستان بندرلنگه با مطالب متنوعي از قبيل خبر و گزارشهاي هفته دولت كه توسط شهرزاد پروين خبرنگار صدف در بندرلنگه تهيه شده بود در ۴ صفحه تمام رنگي منتشر شد.

نشريه صدف به صاحب امتيازي و مدير مسئولي عبدالحميد دلشاد و سردبيري حسين فريدوني در بندرعباس انتشار مي يابد.

ايميل نشريه: sadafnews@yahoo.comبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۴۹ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع: