?>
پنجره دوجداره      طراحی ساختمان      کلینیک روانشناسی      پروفیل زد      سالن زیبایی      اجاره هیلتی      بلیط هواپیما      خرید بک لینک و رپورتاژ      قالیشویی شربت اوغلی      newsmag.press      طراحی سایت      کاشت دندان      فروش آنتی ویروس      فن کویل      خرید بازدید سایت      خرید سرور مجازی      شیشه بالکن      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بک لینک     
 تفريحي سرگرمي تفريحي سرگرمي .

تفريحي سرگرمي

گامرون 213 منتشر شد

نشريه گامرون شماره ۲۱۳ منتشر شد

روز دوشنبه ۶ ارديبهشت ماه ۱۳۸۹ نشريه گامرون شماره ۲۱۳ با مطالب متنوعي از قبيل خبر پذيرش استعفاي شهردار بندرعباس از سوي شوراي شهر و خبرهاي ديگر و همچنين اخبار ورزشي و حوادث و ... انتشار يافت.

ايميل نشريه gam.news@yahoo.comبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۰۸ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

انتقاد بهداشتي

چرا مراكز بهداشتي درماني محله گلشهر جنوبي برچيده شده است؟

اكثر شهروندان تصور مي كنند كه محله گلشهر بندرعباس، بهترين منطقه شهر و داراي امكانات رفاهي مناسب مي باشد. اما به قول معروف آواز دهل شنيدن از دور خوش است. باور كنيد بسياري از محلات قديمي و بافتهاي فرسوده شهر بندرعباس از امكانات بهتر بهداشتي و درماني برخوردار هستند. معمولا در هر محله اي يك مركز يا پايگاه بهداشتي، درماني وجود دارد تا بر بهداشت و سلامت ساكنان آن محله نظارت داشته باشند. براي خانواده هايي كه صاحب نوزاد مي شوند پرونده تشكيل داده و به طور مرتب اقدام به واكسينه نمودن خردسالان مي نمايند و به اندازه گيري قد و وزن آنها در فواصل معين اقدام مي كنند. در محله گلشهر جنوبي نيز قبلا يك پايگاه بهداشتي، درماني در پشت فروشگاه رفاه وجود داشت كه به دلايل نامعلوم برچيده شد و پرونده ها را به پايگاه بهداشتي ، درماني محله نخل ناخدا فرستادند كه اعتراض و ناخرسندي اهالي را به دنبال داشت. اما اعتراضات به جايي نرسيد و مردم نيز ناچاراً تحمل كردند. اما از ابتداي سال جديد پايگاه  بهداشتي ، درماني نخل ناخدا نيز برچيده شد و پرونده تمام خانواده هاي ساكن در محلات گلشهر جنوبي، نخل ناخدا و طلابند را به مركز بهداشتي، درماني شهرك توحيد ارسال كرده اند.

با توجه به دور بودن اين مركز از محلات ياد شده، مراجعه خانواده ها به اين مركز بسيار سخت خواهد بود. وقتي به اين مركز مراجعه كرديم با انبوهي از پرونده هاي خانواده ها كه در راهرو اين مركز روي هم تلنبار شده بود مواجه شديم. مسئولان اين مركز نيز از اين وضعيت گلايه داشتند و مي گفتند ما با كمبود جا مواجه هستيم و نمي دانيم با اين همه پرونده چكار كنيم! مسئولان اين مركز به مراجعه كنندگان مي گفتند: يك ماه ديگر بياييد شايد بتوانيم تا آن موقع اين پرونده ها را مرتب و منظم كنيم.

با توجه به فرا رسيدن هفته سلامت و شعار امسال سازمان بهداشت جهاني كه «شهرنشيني و سلامت» است جا دارد كه مسئولان دانشگاه علوم پزشكي استان به سلامت شهروندان توجه بيشتري داشته باشند و مراكز و پايگاههاي بهداشتي، درماني را افزايش دهند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۰۷ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

گامرون 210 منتشر شد

نشريه گامرون 210 منتشر شداولين شماره نشريه گامرون در سال 1389 و دويست و دهمين شماره آن در 8 صفحه با مطالب متنوعي از قبيل خبر، گزارش، حوادث، صفحه فرهنگ و ادب، كودك و نوجوان، علمي و پزشكي منتشر شد.


نشريه گامرون به صاحب امتيازي و مدير مسئولي علي تيماس و سردبيري حسين فريدوني در بندرعباس به چاپ مي رسد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۰۶ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

تبريك سال نو

سال ۱۳۸۹ مبارك

 

هر چند به نيمه فروردين رسيده ايم و دير هنگام تبريك سال نو مي گويم ولي باور كنيد از اواخر اسفندماه سال گذشته هر چه سعي كردم كه وبلاگم را باز كنم و فرا رسيدن سال نو را تبريك بگويم به دليل محدوديتهايي كه در شبكه اينترنتي بندرعباس بوجود آمده موفق به اينكار نشدم. بعد هم به مسافرت رفتيم و سري به لارستان و شيراز زديم كه جايتان خالي تقريبا خوش گذشت.

به هر حال امروز موفق به بازكردن وبلاگم شدم و با خود گفتم تا زياد دير نشده سال نو كه به عنوان سال "همت مضاعف و كار مضاعف" از سوي مقام معظم رهبري نامگذاري شده را به همه دوستان تبريك عرض نمايم.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۰۶ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

خبر عجيب

يكطرفه كردن خيابان هاي بندرعباس پس از عيد چه فايده اي دارد؟

در خبرها از قول شهردار بندرعباس آمده بود كه طرح يكطرفه كردن خيابان هاي مركزي شهر بندرعباس به بعد از تعطيلات نوروز موكول مي شود.

ابتدا به صحت اين خبر شك داشتم ولي با توجه به اينكه روابط عمومي شهرداري نيز اين خبر را تاييد كرد؛ بيشتر موجب تعجب اينجانب شد. چرا كه اصولا يكطرفه كردن خيابانهاي كم عرض بندرعباس با هدف جلوگيري از ايجاد مشكلات ترافيكي در ايام عيد نوروز كه سيل بي شمار ميهمانان نوروزي وارد اين شهر خواهند شد مطرح شده بود وگرنه بعد از عيد كه مجدداً خيابانها خلوت شده و نيازي به يكطرفه كردن آنها نيست.

اين موضوع واقعاً خنده دار است و مثل كسي است كه نمازش را در وقت مقرر نمي خواند و قضاي آنرا بعد از چندي به جاي مي آورد. شهرداري بندرعباس نيز مشكل ترافيكي ايام عيد را بعد از عيد كه خيابانها خلوت شد حل خواهد كرد.

به نظر مي رسد يك نوع ناهماهنگي و سردرگمي در بين مسئولان شوراي ترافيك استان و شهرداري بوجود آمده كه اجراي اين طرح ضربتي را به تعويق انداخته است.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۰۵ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

قطعه ادبي

راه صداقت

مي دانستم برمي گردي و باز هم به آن عكس نگاه مي كني. عكسي كه بوي آشتي و صميميت مي دهد. عكسي كه تو را به ياد لحظه هاي دوستي و همدلي مي اندازد. روبروي آيينه ايستاده اي و صداقت را تا انتها مي نگري، مي خواهي مثل آيينه باشي و دلت را از غبار و كينه پاك كني. به همين خاطر به آيينه لبخند مي زني و آنگاه به راه مي افتي. راهي كه در پيش گرفته اي، همان راه صداقت است. مي روي تا اينكه بالاخره به مقصد مي رسي و تو با خوشحالي "آشتي" را در آغوش مي كشي.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۰۴ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

دوبيتي

جامه ي ذلت نپوشيم

چو چشمه در بيابان ها بجوشيم

براي ميهن خود، ما بكوشيم

به نان خشك هم خشنود گرديم

كه بر تن جامه ي ذلت نپوشيم.

                     سروده: حسين فريدونيبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۰۳ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

نا آرامي در لارستان از چيست؟

هيات وزيران با ايجاد فرمانداري ويژه   در شهرستان لارستان فارس موافقت كرد در پي ايجاد شهرستان گراش و جدا شدن آن از لارستان، اهالي لارستان فارس نسبت به اين اقدام هيئت دولت اعتراضاتي آرام در مقابل فرمانداري لارستان و حسينيه اعظم لار برپا كردند كه هيات وزيران در جلسه اي فوق اعاده به بررسي اين مسئله پرداخت و به منظور ارائه خدمات مناسب و نظارت بر انجام فعاليتهاي دستگاههاي اجرايي در اين شهرستان بزرگ، با داير كردن فرمانداري ويژه در شهرستان لارستان موافقت كرد. البته خواسته اصلي مردم  اين شهرستان قديمي و با سابقه تاريخي، استان شدن لارستان است. لارستان سرزمين بزرگي در جنوب ايران است كه در گذشته هاي دور داراي حاكمان مستقل بوده و حتي بندرعباس و بندرلنگه و بستك و لامرد و خنج و جزاير خليج فارس نيز زير پوشش آن بوده اند. ولي به تدريج همه اين شهرها را از لار جدا كردند و اكنون لار مانده و خودش و با اين روند جويم نيز دو سال ديگر ادعاي شهرستان شدن مي كند و لارستان بزرگ بدون حومه مي ماند و شرايط استان شدن را از دست مي دهد. جا داشت ۱۰ سال پيش استاني با عنوان استان لارستان تاسيس مي شد و شهرستانهاي لامرد و خنج و گراش هم جزئي از اين استان مي شدند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۰۲ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

گامرون 200 آمد

دويستمين شماره نشريه گامرون منتشر شد

دويستمين شماره نشريه گامرون منتشر شد. كساني كه دست اندركار مطبوعات و به قول معروف جزو اصحاب مطبوعات و رسانه هستند مي دانند كه انتشار يك نشريه چه مشقاتي دارد و مهمترين دغدغه اهالي مطبوعات همانا سرپا نگه داشتن آن است.

۲۰۰ شماره چاپ كردن نشريه هفتگي، يعني ۲۰۰ بار خون دل خوردن، ۲۰۰ بار استرس، ۲۰۰ بار نگراني و... اما در كنار همه اين رنج ها ۲۰۰ بار اشتياق رسيدن نشريه تازه نيز بسيار شيرين است و با ديدن هر شماره جديد خستگي ها و نگراني ها را برطرف مي كند.

خلاصه عرض كنم كه كار مطبوعاتي سراسر تلخ و شيرين است. يعني ابتدا بايد چند ليوان قهوه تلخ را بنوشي و آنگاه با يك ليوان شربت، كام خود را شيرين كني.

 تحمل اين شغل تلخ و شيرين براي بسياري از افراد دشوار است و از اين رو برخي افراد خيلي زود انرا رها مي كنند ولي برخي مانند ما نيز هستند كه معتاد اينكار مي شوند و بدون ان نمي توانند زندكي كنند.

اين حقير از ابتداي تولد گامرون با اين نشريه نبودم ولي در نشريات ديكر استان فعاليت داشتم و دورادور انتشار اين نشريه را نيز دنبال مي كردم و مي ديدم دوستاني كه در اين نشريه تلاش مي كنند جقدر زحمت مي كشند جا دارد علاوه بر مدير مسوول از تمامي دست اندركاران سابق نشريه گامرون كه اين طفل خردسال را به اينجا رساندند صميمانه تشكر كنم معلوم نيست بعد از ما چه  كساني اين رسالت را انجام خواهند داد اما به هر حال اميدواريم اين نشريه هميشه پايدار بماند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۰۲ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع:

به استقبال 22 بهمن

از انقلاب اسلامي با جان و دل پاسداري كنيم

در آستانه دهه فجر و سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران هستيم. انقلابي كه به رهبري حضرت امام خميني (ره) و با جانفشانيهاي ملت زجركشيده از ستم طاغوت در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ به پيروزي رسيد.

انقلاب اسلامي ايران از عظمت زيادي در تاريخ بشريت و در ميان ملتهاي مظلوم دنيا برخوردار است. زيرا در هيچ نقطه اي از جهان چنين انقلابي پديد نيامده است. انقلاب اسلامي ايران با سرعت غير قابل تصوري به پيش رفت و علي رغم تمام توطئه هاي ريز و درشت و تحريمهاي گوناگون توانست به سراسر جهان راه يابد. اين انقلاب را مي توان با يك هواپيماي در حال پرواز مقايسه كرد كه سرنشينان آن اصلا متوجه ميزان سرعت آن نمي شوند. ملت ما كه داخل اين كشور زندگي مي كنند نيز ممكن است متوجه ميزان سرعت نفوذ انقلاب اسلامي در دل ستمديدگان جهان نشوند. در حالي كه تمام قدرتهاي جهان از عظمت اين انقلاب به وحشت افتاده اند. آنها تصور مي كردند كه با توطئه ها و جنگ تحميلي عراق عليه ايران، يا ارتحال امام خميني (ره) اين انقلاب از بين خواهد رفت. اما ناباورانه ديدند كه اين انقلاب به راه خود ادامه داد و هيچ خللي در روند رو به پيشرفت آن پديد نيامد.

اين انقلاب ثمره خون هزاران شهيدي است كه از ما انتظار دارند آنرا با جان و دل پاسداري كنيم. پس نگذاريم اين انقلاب به دست نااهلان بيفتد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۰۱ توسط: مينيس وبلاگي در زمينه علمي آموزشي و مطالب سرگرمي از قبيل بيوگرافي داستان و حكايت و مطالب خواندني جالب ميباشد. موضوع: